25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

3 způsoby, jak efektivně rekonstruovat bytové jádro

Mohlo by Vás zajímat

Bydlíte v pražském paneláku a ten už přestává vyhovovat vašim potřebám i vašemu vkusu? Nechcete se stěhovat, ať už z finančních nebo osobních důvodů, ale chcete změnu k lepšímu? Největším a nejpalčivějším problémem většiny pražských bytů bývá bytové jádro. Pokud ještě neprošlo rekonstrukcí, tak právě nyní je ta pravá chvíle. Existují 3 základní způsoby, jak rekonstrukci bytového jádra provést. Jaké to jsou a jaké jsou jejich přednosti a nevýhody?

více v článku...

Rekonstrukce svépomocí

První možností je rekonstrukce svépomocí. Tato možnost je nejlevnější, protože nemusíte platit žádné řemeslníky. Na druhou stranu je nejdelší a také fyzicky nejnáročnější. Myslete také na to, že při rekonstrukci jádra budete nuceni dělat zednické, obkladačské, instalatérské, elektrikářské i podlahářské práce. U rekonstrukce bytu jsou bytová jádra tím nejsložitějším místem. Bez předchozích zkušeností a znalostí v oboru je prakticky nemožné vše zvládnout bez nečekaných problémů.

Rekonstrukce s řemeslnou pomocí

Druhou možností je, že si na práce pozvete řemeslníky. Bude to sice dražší, ale budete mít jistotu správně odvedené práce. Má to ale háček tato možnost je také časově velmi náročná. Sehnat řemeslníky je stále těžší. A pravděpodobnost toho, že dokážete sehnat podlaháře, instalatéra, zedníka, elektrikáře a obkladače tak, aby vám jejich práce na sebe plynule navazovaly, je skutečně minimální. Stále více lidí chce na rekonstrukce bytů v Praze zkušené řemeslníky a těch je stále méně. Kvůli jejich nabitému rozpisu je dost možné, že práce na rekonstrukci vám budou zbytečně stát.

Rekonstrukce firmou a na klíč

Třetí možnost je ta, že veškeré práce u rekonstrukce bytového jádra přenecháte specializované firmě. Tato možnost je nejdražší, ale zároveň nejefektivnější a pro vás s minimem starostí. Firma se postará o naplánování celé rekonstrukce, zajistí si dostatek pracovních sil a odborníků pro každou činnost. Zajistí, aby práce na sebe plynule navazovaly, a celý proces bude dokončen v co nejkratším čase.

Jestli vás ještě zajímá, jak se dá proměnit starší byt v moderní bydlení, podívejte se zde.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Finlist.cz

40plus.cz

Naše-domy.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.