8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

4 tipy na originální romantickou schůzku v Praze

Mohlo by Vás zajímat

Jste z Prahy a stále přemýšlíte o tom, kam vzít svou drahou polovičku na nezapomenutelné rande? V naší Stověžaté matičce měst si na své přijdou milovníci historie i romantici. Třeba vás některé z následujících tipů budou inspirovat…

více v článku...

Průhonický park a zámek: láska na celý život

Rozlehlé lesy prosvětlené slunnými pasekami, třpytivé hladiny rybníků, potoční kaskády lemované okrasnými keři, na jaře pestrá snůška barev díky rododendronům a dalším květům, na podzim potom záplava barevného listí. Takovouto krásnou atmosféru vám zaručí právě Průhonický park a zámek, jehož půvabná zákoutí lákají zamilované k vyznání lásky a možná i předání zásnubních prstenů.

Kavárna Slávie: Nezapomenutelné vzpomínky

Ponořte se do historické atmosféry a užijte si pocit, jako byste se ocitli v minulém století. Tradiční kavárna s překrásným výhledem na řeku a Pražský hrad se nachází hned vedle Národního divadla. Zajít sem můžete hned ráno na vynikající snídani, s chutí se zakousnout do sladkých palačinek a pozorovat probouzející se město. Nebo se obléct do elegantních šatů, připnout šperky, například náhrdelník s diamantovými náušnicemi a hned po jídle si vychutnat divadelní představení v protější Staré nebo Nové Scéně.

Sauna na lodi: pro romantické duše

Pokud toužíte po trochu extravagantnějším zážitku a zároveň chcete udělat i něco pro své zdraví, vezměte svou lásku do sauny. A ne ledajaké. Na Rašínově nábřeží jsou od podzimu do jara připraveny Lázně na lodi. Přímo ze sauny si užijete krásný výhled na Pražský hrad. Pokud vyrazíte večer, můžete se zchladit v kádi přímo pod hvězdnou oblohou, či skočit do Vltavy ozářené světly domů. Věřte, že na takovéto okamžiky budete se svou láskou ještě dlouho vzpomínat.

Zrcadlové bludiště: neobyčejná zábava

Rozhledna Petřín je především na jaře a v létě opravdová klasika a málokdo by ji považoval za originální. Čím tedy ozvláštnit návštěvu této pražské Eiffelovy věže? Prozkoumejte zrcadlové bludiště, které z venku vypadá jako malý hrad, zevnitř je ale nekonečné. Dokonce se vypráví legenda, že jedna skupina mladíků se v jeho tajemných chodbách ztratila navždy. Pokud tedy máte rádi nebezpečí, vydejte se do jeho útrob a na konci se zasmějte v síni smíchu s množstvím zakřivených zrcadel.

 

 

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.