11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Aktuálně nezajímavější nabídka bytů a rodinných domů v Praze

Mohlo by Vás zajímat

Není překvapení, že nejvíce nových bytů v našem hlavním městě vzniká díky developerským společnostem. Ty se snaží rozsáhlou výstavbou reagovat na stále se zvyšující poptávku po kvalitním bydlení v moderním duchu na atraktivních místech. Ne vždy se to ale podaří. Některé projekty se sice rychle zaplní, ale nic zvláštního na nich není. Jiné naopak bodují provedením i umístěním a zájem o ně je enormně vysoký. Právě ty si představíme.

více v článku...

Novinka nabízí i žádané družstevní byty

Zájem po družstevních bytech roste, reaguje na to developerská společnost Finep, která je realizátorem projektu Nové byty Praha 10 – Štěrboholy. Projekt nese název Malý háj a možná by bylo příhodnější ho nazvat Malý ráj, a to bez jakékoliv nadsázky. Velmi chytře byla totiž zvolena lokalita. Praha 10 se řadí mezi nejkrásnější a současně nejbezpečnější.

onlinepraha-cz_finep_cz_01

Nabízí perfektní spojení s centrem i přírodou, současně také klid. Projekt Malý háj prochází již šestou etapou. Vznikly zde moderní novostavby Praha, které aktuálně nabízí 43 zbrusu nových družstevních bytů. Zájem je o malé byty i o luxusní s dispozicemi 4+kk a velikostí obytné plochy 107 m2.

Úspěch slaví také projekt Prosek Park. Je již v 10. etapě, aktuálně nabízí prodej bytů Praha s možností variabilního řešení prostoru.

onlinepraha-cz_finep_cz_02

Rodinné domy pro náročné

Zejména rodiny s dětmi jeví zájem o bydlení v rodinných domech. Jejich nabídka je omezenější, přesto je z čeho vybírat. V současné době jsou ještě volné rodinné domy v lokalitách Praha 10 Štěrboholy a Praha 5 Stodůlky. Jsou také dílem společnosti Finep. Pro bližší informace se podívejte na prodej domu Praha na webu developera.

onlinepraha-cz_finep_cz_03

Finance řešte rychle

Nejlepší byty i rodinné domy mizí rychle, s vyřízením hypotéky neotálejte. Již od prosince bude platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který proces vyřízení půjčky od banky prodlouží. Jak? Více se tématu věnuje tento článek.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.