25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Automaty na kávu

Mohlo by Vás zajímat

I káva z automatu může mít vynikající chuť. Dnešní automaty na kávu jsou velmi oblíbené a moderní přístroje díky kterým můžete mít lahodnou kávu za pár minut. Díky možnosti využívat tyto kávové automaty nejen v kancelářích, ale i ve výrobnách, školách, ve veřejných budovách a nádražích, si můžete dát teplý nápoj kdykoliv potřebujete.

více v článku...

Automaty na kávu nabízí široký výběr?

Staré automaty na kávu poskytly zákazníkům maximálně dvě, tři kávy, o nějaké kávě sebou nebo do vlastního hrnku nemohla být řeč. Dnes si můžete vybrat takové nápoje jako turek, capuccino, nescafé, espresso nebo latté či horkou čokoládu, čaj, polévku a další. V létě vás osvěží a v zimě zahřejí. Automaty na kávu najdete také v obchodních centrech, čekárnách či na úřadech, kdy si šálkem kávy zkrátíte čekání nebo si dodáte energii po probdělé noci.

Automaty na kávu vám nabídne dobrou kávu

Rozhodně není pravda, že by káva z automatu byla nějak znehodnocená. Naopak jsou automaty na kávu sestaveny tak, aby vám připravily skutečně dobrou kávu, aby bylo možné si nastavit o jaký typ máte zájem, kolik chcete cukru. Oblíbené jsou varianty, kdy si kávu vezmete sebou v kelímku s víčkem, když zrovna spěcháte na autobus.

Automaty na kávu jsou vhodné také na pracoviště, kde není možné zaměstnancům dopřát kávu či teplé nápoje z provozních důvodů nebo ve školách či úřadech, kde přijde káva vhod návštěvníkům i zaměstnancům. Provozní náklady jsou přitom minimální. O veškerý servis se stará dodavatel automatu. Pravidelně jej doplňuje kávou, vodou a rovněž je zajištěn servis v případě poruchy. Kávové automaty mají širokou nabídku, která je pravidelně obměňovaná. Můžete vyzkoušet čokoládu s příchutí belgické pralinky, irish cream capuccino nebo například kávu s porcí čokolády.

Specialista na kávu – Nápojová Ambulance

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.