25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Automyčka Express nabízí služby, které si zamilujete

Mohlo by Vás zajímat

Automyčka Express
Automyčka Express

Neradi necháváte mýt vaše auto v myčce, protože se bojíte, že se do něj může nějak dostat voda, kartáče mohou poškrábat lak, nebo prostě proto, že auto není po tomto typu umytí perfektně čisté a lesklé? Nebaví vás vysávat a čistit váš vůz, ale chcete jej mít čistý a jako nový? Potom je tu přesně pro vás Automyčka Express.

více v článku...

Kosmetika pro vaše auto

I vaše auto si zaslouží být hýčkané, a to si myslí i lidé v Automyčce Express. Jedná se o největší síť autokosmetických center, která nabízí kvalitní služby. Každé auto je jiné, proto je každá objednávka řešena individuálně certifikovanými a vyškolenými členy týmu.

Stoprocentně ruční práce Automyčka Express

Vaše auto nebude podrobeno běžnému mytí v myčce. Pokud si objednáte služby Automyčky Express, můžete si být jisti, že veškeré čištění proběhne ručně.

Kdykoliv, kdekoliv

Automyčka Express je vám k dispozici takřka kdykoliv a kdekoliv. Její pobočky totiž můžete najít v 17 obchodních centrech České republiky – v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Každá pobočka je otevřena 12 hodin denně. Po dobu mytí vozu neplatíte parkovné s tím, že kompletní vyčištění automobilu zabere týmu cca 60 minut – záleží však na zvoleném programu. Výhodou je, že si služby můžete objednat i s tím, že se do centra sami nedostanete. Funguje zde totiž tzv. pick-up servis. Vaše auto bude tedy dopraveno do pobočky, vyčištěno a poté vráceno kam si budete přát.

Vyberte si svůj program

Samozřejmě ne každý vůz potřebuje kompletně vyčistit, vyluxovat a vyleštit. Vy sami si zvolíte, co potřebujete. Na výběr máte z devíti programů. Každý program také stojí jiné peníze. Zatímco běžné vyčištění stojí zhruba pět set korun, omlazení vozu s renovací karoserie stojí už deset tisíc. Vše je však express a profesionální, je třeba tedy s těmito cenami počítat.

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

2 KOMENTÁŘE

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.