Život v Praze 

Automyčka Express nabízí služby, které si zamilujete

Automyčka Express
Automyčka Express

Neradi necháváte mýt vaše auto v myčce, protože se bojíte, že se do něj může nějak dostat voda, kartáče mohou poškrábat lak, nebo prostě proto, že auto není po tomto typu umytí perfektně čisté a lesklé? Nebaví vás vysávat a čistit váš vůz, ale chcete jej mít čistý a jako nový? Potom je tu přesně pro vás Automyčka Express.

Kosmetika pro vaše auto

I vaše auto si zaslouží být hýčkané, a to si myslí i lidé v Automyčce Express. Jedná se o největší síť autokosmetických center, která nabízí kvalitní služby. Každé auto je jiné, proto je každá objednávka řešena individuálně certifikovanými a vyškolenými členy týmu.

Stoprocentně ruční práce Automyčka Express

Vaše auto nebude podrobeno běžnému mytí v myčce. Pokud si objednáte služby Automyčky Express, můžete si být jisti, že veškeré čištění proběhne ručně.

Kdykoliv, kdekoliv

Automyčka Express je vám k dispozici takřka kdykoliv a kdekoliv. Její pobočky totiž můžete najít v 17 obchodních centrech České republiky – v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Každá pobočka je otevřena 12 hodin denně. Po dobu mytí vozu neplatíte parkovné s tím, že kompletní vyčištění automobilu zabere týmu cca 60 minut – záleží však na zvoleném programu. Výhodou je, že si služby můžete objednat i s tím, že se do centra sami nedostanete. Funguje zde totiž tzv. pick-up servis. Vaše auto bude tedy dopraveno do pobočky, vyčištěno a poté vráceno kam si budete přát.

Vyberte si svůj program

Samozřejmě ne každý vůz potřebuje kompletně vyčistit, vyluxovat a vyleštit. Vy sami si zvolíte, co potřebujete. Na výběr máte z devíti programů. Každý program také stojí jiné peníze. Zatímco běžné vyčištění stojí zhruba pět set korun, omlazení vozu s renovací karoserie stojí už deset tisíc. Vše je však express a profesionální, je třeba tedy s těmito cenami počítat.

 

 

OnlinePraha na Facebooku
  • 2
    Shares

Related posts

2 Thoughts to “Automyčka Express nabízí služby, které si zamilujete”

  1. […] Automyčka Express nabízí služby v 17 pobočkách ve čtyřech městech České Republiky. V Praze, Brně, Plzni a Ostravě již nyní u obchodních center naleznete tyto automyčky, které můžete využít během nákupů, procházky městem nebo můžete služby využít i během pracovní doby. Služby AE můžete využít 12 hodin denně a na objednávku si v tomto čase zařídit odvoz, umytí i dovoz vozu kamkoliv budete potřebovat! […]

  2. https://infopress.cz/
    […] Automyčka Express je ekologická, využívá šetrné prostředky a společnost dokonce provozuje vlastní čistírny odpadních vod. Nemusíte se bát o své věci, auto je během čištění pod dohledem kamer. A pokud opravdu nestíháte a máte příliš mnoho povinností, dokonce si mohou zaměstnanci myčky pro vaše auto přijet, umýt jej a poté vrátit zpět na původní místo. Stačí se domluvit na podrobnostech. […]

Leave a Comment