8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Bavte se s námi a s mnoha atrakcemi nejen pro děti

Mohlo by Vás zajímat

Agentura HAPPYTIMES je tu pro všechny věkové kategorie a zabývá se činností v zábavě dětí a dospívajících. Sídlíme v Říčanech a můžete u nás najít například skákací hrad Praha, spoustu nafukovacích atrakcí, ale také si třeba vyzkoušet tolik oblíbený fotbal v koulích, anebo body zorbing. Pomůžeme vám při přípravě jakékoliv rodinné oslavy, či firemní akce a zajistíme tak zábavu pro všechny věkové kategorie. Neváhejte nás kontaktovat a zpříjemnit si tak volné chvíle. Stačí nás kontaktovat buďto formou e-mailu, anebo přímo zatelefonovat a zářidit si tak vše potřebné. My vám vždy rádi vyhovíme a vyjdeme vstříc.

více v článku...

Více o naší agentuře

Naše agentura byla založena v roce 2012 dvěma kamarády za střední školy, kteří během druhého roku přijali do party dalšího známého pražského klauna Ferdu alias Petra Čermáka. Tým se dále rozrostl o skvělou cukrovou vatu Dana Eliáše, jež se ukázal být dalším významným partnerem. Kromě již zmiňovaných nafukovacích atrakcí a skákacího hradu můžete u nás vyzkoušet  zorbing fotbal, nechat své ratolesti pomalovat obličej, podívat se společně s dětmi na klaunská vystoupení, obdivovat balónkovou dekoraci, anebo si společně zasoutěžit. Na své si přijdou určitě všechny věkové kategorie.

Zábava a bezpečí v jednom

Stojíme si hlavně za maximální kvalitou poskytovaných služeb, zaručujeme všem klientům bezpečí, čistotu, ale také profesionální přístup. Snažíme se být k zákazníkům vždy vstřícní a chováme se tak, jak bychom chtěli, aby se druzí chovali k nám. V nabídce máme také různé balíčky, které finančně zvýhodňují například dětský den, městskou událost, rodinnou oslavu, předvolební kampaně a tak dále. Pronájem nafukovacích atrakcí, stejně jako pronájem skákacího hradu, nebo zorbing fotbal a další naše zábavné programy vyplní váš volný čas nezapomenutelnými zážitky. Věříme, že se k nám budete rádi vracet a těšíme se na vás!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.