8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Bez pojištění domova ani ránu!

Mohlo by Vás zajímat

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Ač se člověku může zdát, že je v jednu chvíli vše zalité sluncem a na obzoru žádný mráček, v mžiku se bez varování přižene nějaká ta bouře, jejíž důsledky mohou být fatální. A průšvih je na světě. Být nonstop PŘIPRAVEN je pro majitele realit nejvýše žádoucí.

Kde bychom se měli cítit bezpečněji, než ve vlastním domově. Příbytek má plnit úlohu oázy klidu a stoprocentní ochrany před vnějšími vlivy. Nepředpokládáme, že by nás doma zasáhly decimující přírodní živly nebo nás nedejbože navštívili zloději. Svůj majetek si po právu hlídáme, bráníme a doufáme, že se nám vše špatné obloukem vyhne. Často marně. Své o tom vědí statistici z pojišťoven.

více v článku...

Proč nepodcenit pojištění?

Každý rok se přes veškerou péči a bezpečnostní opatření počty pojistných případů a výše jejich plnění zvyšují. Přestože někteří lidé trpí vůči pojišťovacím agentům různými předsudky, bez pojištění bytu v Praze si život umí představit málokdo. Nejoptimálnější přístup od pojišťoven přináší formace „Bezpečný domov PLUS“, což je paušální pojistka, vypočítaná podle počtu čtverečních metrů obytné plochy. Pojistník se tak vyhne riziku podpojištění nebo složitého oceňování majetku.

Sázka na jistotu

Pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě možná znáte pod názvem „pojistka na blbost“. Úsměvná přezdívka je více než příhodná. Chrání nejen samotného pojištěnce, ale i celou jeho rodinu, nevyjímaje zvířata, proti nákladům vynaloženým za škodu způsobenou z nedbalosti na zdraví i majetku. Smluvní podmínky nevyžadují žádnou spoluúčast pojištěnce při výkonu plnění.

Jak se pojistit?

Ty tam jsou doby, co se sjednání pojistné úmluvy řešilo složitě na papíře skrze obchodní agenty. Novodobé technologie umožňují uzavřít smlouvy přes internet a aktivovat pojištění majetku online téměř okamžitě. Zvládne to úplně každý.

Dobře sjednaná pojistka dokáže divy. Přestože bývá systém solidarity škarohlídy podceňován, všichni jej ocení teprve v okamžiku, kdy dojde k nějaké té kolizi. Smluvní plnění nezruinuje rodinný rozpočet a mnohdy tak zachrání i samotné manželství.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.