0.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023

Bílé dveře Praha to je klasika, která neunaví

Mohlo by Vás zajímat

Dveře ať už určené pro interiér či exteriér jsou nedílnou součástí našich životů. Zaručují nám nejen teplo v domě či místnosti, ale také soukromí. Tlumí zvuky a ukryjí nás před zraky ostatních. Tímto však jejich všestranná role zdaleka nekončí.

Dveře plní rovněž estetickou funkci a mnohdy jsou první, co ostatní uvidí. Zvlášť jedná-li se o dveře venkovní. Mnohdy se můžeme sebevíc snažit o vkusné bytové zařízení a špatně zvolené dveře zkazí celkový dojem. Naopak ty správné dveře dokreslí krásu interiéru.

Bílé dveře se neperou s různými styly

Pokud si nejste zcela jisti volbou vhodných dveří nebo hodláte brzy renovovat váš byt, pořiďte si bílé dveře Praha. Vyměnit můžete okna, podlahu, veškerý nábytek, ale bílé interiérové dveře budou stále IN. Je to právě jejich neutrálnost, kterou považuje většina bytových designérů za největší výhodu. Umožňují kombinovat v domácnostech hned několik barev, stylů a povrchů. Jak se praví – v jednoduchosti spočívá krása. Působí vzdušně, jednoduše i jako dělící prvek mezi pokoji s rozdílnou podlahovou krytinou. Nezmenšují, ale naopak opticky zvětšují prostor.

Kde nejdou bílé dveře nejlepší uplatnění

Pravdou je, že perfektně zapadnou bílé dveře do interiéru, zařízeném ve stylu Provence. Pro něj jsou typické barvy bílá, kávová, fialová, světle modrá, starorůžová, žlutá a další tlumené odstíny. Ze vzorů jsou to venkovské prvky a květy. Bílá barva zaujímá dominantní postavení však i ve skandinávském stylu. Zde bílou doplňuje přírodní dřevo a opět jemné pastelové barvy.

Takto zařízený interiér působí jemně, vzdušně a především útulně. Bílé dveře prosvětlí celou místnost a nikdy se netlučou s dalšími barvami a dekory. Bát se nemusíte ani kontrastů, které bílá barva přímo přitahuje. Klidně vymalujte stěny v místnosti výraznější barvou – šedou, kávovou, bordó. Fantazii se meze nekladou ani v případě bytových textilií, které mohou nést vkusné vzory menších i větších tvarů. K bílým dveřím snadno vyberete i moderní běhouny, které v zimě zahřejí a obalí do svěžích tónů váš domov.

Bílé dveře Praha

www.dverepb.cz

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.