10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Bohemia-lázně si pro vás přichystaly velikonoční relax

Mohlo by Vás zajímat

Bohemia-lázně nabízejí kromě Velikonočních pobytů především klasické léčebné a relaxační pobyty. V nabídce jsou i vánoční a silvestrovské pobyty, nebo několikadenní relaxační a regenerační pobyty. Z bohaté nabídky si vyberou všechny věkové kategorie. Skvělé možnosti odpočinku i aktivní strávení volného času – plavání v relaxačním bazénu, zahřátí v saunovém koutku a zchlazení v ledové komoře nebo pod sprchovým chrličem nabízejí víkendové wellness pobyty. Léčebné procedury spočívají především v koupelích, masážích, elektroléčbě, světloléčbě a zábalech. Z masáží je v nabídce klasická masáž částečná, reflexní masáž, podvodní masáž.

Bohemia Lázně
Bohemia Lázně

V letošním roce se v Karlových Varech v souvislosti se 700. výročím narození zakladatele Karlových Varů, Karla IV., uskuteční 6 velkých akcí. Od 1. 5. 2016 do 30. 7. 2016 je to interaktivní výstava „Noc na Karlštejně“, ve dnech 6. – 8. 5. 2016 zahájení lázeňské sezony, 3. – 4. 6. 2016 Mattoni karlovarský karneval, 18. 6. 2016 Karel ve Varech – hrané prohlídky, 2. – 4. 9. 2016 Dny evropského dědictví, 3. 9. 2016 Příběhy z obory – jak to bylo doopravdy. Více o nich je na http://700.karlovyvary.cz/.
Bohemia-lázně mají uzavřené smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR. Takže stačí, aby se zájemci hlásili v zdravotních pojišťovnách na pobyty u nich. Cenově přiměřenou úroveň ubytování si zde najde každý. Všechny potřebné procedury pro jednotlivé diagnózy jsou již zahrnuty v ceně léčebného pobytu pro samoplátce. Pacienti vyslaní zdravotními pojišťovnami již nic neplatí, nebo se podílejí podle kategorie jen na nákladech na stravu a části ubytování. Hrazeny jsou léčebné lázeňské pobyty s programem diabetologickým, rehabilitačním a rekondičním po onkologických onemocněních. Lázně zajišťují 24 hodinovou lékařskou pohotovost, což je málokde samozřejmostí.

Bohemia Lázně
Bohemia Lázně

MASAZE_17

Kolonády, léčivé prameny v čele s nejznámějším Vřídlem, památky, nádherné parky a okolní příroda, historie, to vše dělá z Karlových Varů jedno z nejkrásnějších lázeňských měst. Zdejší pobyt si i během velikonočního pobytu můžete zpestřit prostřednictvím  CK Kaleidoskop Travel, která nabízí pestrou nabídku výletů či zájezdů do blízkého okolí lázní, ale i do Prahy, Německa, Rakouska nebo Švýcarska. Samotné lázeňské město nabízí i nepřeberné množství kulturních a sportovních zážitků. Jako suvenýr si můžete zakoupit vyhlášený světoznámý karlovarský porcelán či Becherovku, tradiční bylinný likér.
Další informace jsou na: www.bohemia-lazne.cz

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.