11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Chcete být krásná? Pomůže vám kromě jiného i nehtová modeláž

Mohlo by Vás zajímat

Všechny chceme být krásné. Chceme mít hladkou a čistou pleť. Přejeme si okouzlovat rukama s pevnými a nelámavými nehty. Toužíme po fantastické hřívě krásných lesklých vlasů. Jak toho všeho docílit by bylo na dlouhé povídání. Pojďme se tedy dnes zaměřit alespoň na nehty, nehtovou modeláž, UV lampy na nehty a podobně.

více v článku...

Jak se dopracovat krásných a zdravých nehtů

Určitě budete souhlasit s názorem, že za zdravým duchem a zdravým vzhledem stojí dobrá životospráva. Životospráva, postavená na vyvážené stravě a zdravém životním stylu. Říkáte si, že je to klišé, které slýchávat a na každém kroku? Věřte ale, že bez výše uvedeného toho skutečně moc nezmůžete. Že gel laky a další laky na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty či sady na akrylové nehty a podobně vám budou téměř k ničemu, pokud se nezaměříte na dodržování zdravé životosprávy, vyvážený jídelníček, dostatečný pitný režim. To vše podpořeno sportem a pohybem na čerstvém vzduchu.

Víte, co určitě vaším nehtům krásy nepřidá? Jejich okusování

Víte, že tento zlozvyk často vzniká už v dětství, přenáší se do dospívání a mnohdy dokonce až do dospělosti? Většinou se jedná o spojitost se stresem, často také nudu. Pokud však chcete mít krásné nehty, určitě si je už dávno nekoušete. Pokud u vás tato tendence přetrvává, může vám od tohoto zlozvyku pomoci dokonalá manikúra a hlavně používání laků na nehty. Možná se divíte, jak je to možné. Tak tedy – laky na nehty, sady na akrylové nehty ani žádná zdobení nehtů vám rozhodně nebudou chutnat. A pokud to na vás přece jen přijde, začněte s jiným zlozvykem. Hrajte si s propiskou, mačkejte papír. Pusťte se do intenzivního žvýkání žvýkačky. Dokonalá nehtová modeláž včetně gel laku na nehty, UV lampy na nehty, brusky na nehty, šablony na nehty, body boom bude pro vaše nehty sladkou odměnou.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.