10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Co přináší nábytek z masivu?

Mohlo by Vás zajímat

Nábytek z masivu přináší uživateli spoustu výhod, snad kromě vyšší ceny, ale musíme si uvědomit, že vydrží mnohonásobně déle, než je tomu v případě dřevěného nábytku, který je vyroben z nejrůznějších imitací dřeva a dřevotřísek, což samozřejmě není ideální. Dalo by se říct, že je to nábytek na jedno použití, zatímco masiv vám vydrží klidně celý život.

více v článku...

Dlouhodobá výdrž

Prvním plusem masivního nábytku je tedy jeho výdrž, pokud se o něj budete správně starat, můžete očekávat to, že vám bude sloužit dlouhá desetiletí. A některé kousky takového rustikálního nábytku se mohou stát klidně i cenným majetkem, který si ponecháte jako investiční příležitost.

Design

Z masivu se vyrábí designový nábytek, tedy takový, který je na první pohled krásný a stylový. To, že je to klasický materiál, ještě neznamená, že by nemohl vypadat velmi moderně.

Postele z masivu, které jsou přírodní

Pokud si zvolíte například provence nábytek a některou z postelí v tomto stylu, dostane se vám nejen pohodlí, ale také příjemného pocitu z přírodního materiálu. Postele z masivu se stanou dominantou každé ložnice, a jak je tam jednou postavíte, už nebudete chtít nic jiného. Zkrátka manželské postele z masivu a jiné dřevěné postele z masivu budou zárukou komfortu a také naturálních pocitů.

Stoly a židle z masivu

Výhodou masivního nábytku je samozřejmě i jeho variabilita. Můžete si zvolit různé dřeviny, od měkčího smrku, až po dub, buk či břízu, to už závisí na tom, co máte rádi. Samozřejmě, že takový jídelní stůl z masivu bude zřejmě o něco dražší, než smrkový, ale záleží také na samotném provedení.

Do interiéru i na zahradu

Zvolit si můžete nábytek do interiéru, ale také masivní zahradní nábytek. Oblíbené jsou zvláště zahradní sety, které vám ušetří práci se sháněním kusů hodících se k sobě. Zahradní sestavy masivního nábytku dokonale zapadnou pod pergolu, do zahradního domku či na posezení.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.