5.9 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Co přináší nábytek z masivu?

Mohlo by Vás zajímat

Nábytek z masivu přináší uživateli spoustu výhod, snad kromě vyšší ceny, ale musíme si uvědomit, že vydrží mnohonásobně déle, než je tomu v případě dřevěného nábytku, který je vyroben z nejrůznějších imitací dřeva a dřevotřísek, což samozřejmě není ideální. Dalo by se říct, že je to nábytek na jedno použití, zatímco masiv vám vydrží klidně celý život.

Dlouhodobá výdrž

Prvním plusem masivního nábytku je tedy jeho výdrž, pokud se o něj budete správně starat, můžete očekávat to, že vám bude sloužit dlouhá desetiletí. A některé kousky takového rustikálního nábytku se mohou stát klidně i cenným majetkem, který si ponecháte jako investiční příležitost.

Design

Z masivu se vyrábí designový nábytek, tedy takový, který je na první pohled krásný a stylový. To, že je to klasický materiál, ještě neznamená, že by nemohl vypadat velmi moderně.

Postele z masivu, které jsou přírodní

Pokud si zvolíte například provence nábytek a některou z postelí v tomto stylu, dostane se vám nejen pohodlí, ale také příjemného pocitu z přírodního materiálu. Postele z masivu se stanou dominantou každé ložnice, a jak je tam jednou postavíte, už nebudete chtít nic jiného. Zkrátka manželské postele z masivu a jiné dřevěné postele z masivu budou zárukou komfortu a také naturálních pocitů.

Stoly a židle z masivu

Výhodou masivního nábytku je samozřejmě i jeho variabilita. Můžete si zvolit různé dřeviny, od měkčího smrku, až po dub, buk či břízu, to už závisí na tom, co máte rádi. Samozřejmě, že takový jídelní stůl z masivu bude zřejmě o něco dražší, než smrkový, ale záleží také na samotném provedení.

Do interiéru i na zahradu

Zvolit si můžete nábytek do interiéru, ale také masivní zahradní nábytek. Oblíbené jsou zvláště zahradní sety, které vám ušetří práci se sháněním kusů hodících se k sobě. Zahradní sestavy masivního nábytku dokonale zapadnou pod pergolu, do zahradního domku či na posezení.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.