11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Dárkové předměty zažívají v Praze boom, lidé je vyhledávají

Mohlo by Vás zajímat

V posledních měsících se v Praze zvýšila poptávka po dárkových předmětech, které firmy darují svým klientům. Lidé si dárečky zdarma oblíbili, neváhají kvůli nim cestovat napříč městem a nakupovat.

Veletrhy, vánoční trhy i různá další místa po celé metropoli v poslední době zaplavily dárkové předměty. Firmy je nabízí zpravidla svým klientům či zaměstnancům jako odměnu za věrnost či prostředek k upoutání pozornosti. Drobné dárečky lze nalézt prakticky všude.

dárkové předměty

více v článku...

Dárkové předměty pro práci i zábavu

Klasickým dárkovým předmětem, který v poslední době zažívá opravdový rozmach, jsou reklamní USB s logem společnosti. Velmi často se rozdávají výměnou za registraci či nákup. Jiné dárkové předměty jsou nám všem až důvěrně známé, jde o reklamní propisky. Ty mohou mít na sobě logo společnosti, slogan či věnování a díky nízkým nákladům na vytvoření je firmy mohou rozdávat prakticky komukoli.

Dárkové předměty s motivem společnosti

Velmi častým dárkovým předmětem se v poslední době staly taktéž reklamní hrníčky s logem společnosti či jejím sloganem. Hrníčky lze vytvořit v mnoha provedeních, jeden nejmenovaný český vyhledávač dokonce nedávno rozdával na svých propagačních akcích plecháčky, které jsou díky své nízké váze ideální na cesty.

Módní doplňky jako dárkové předměty

V zimním i letním období jsou mezi lidmi velmi oblíbené módní doplňky s logem společnosti. Set čepice a šály je velmi praktický a elegantní, stejně jako sluneční brýle, které mohou být doplněné i o kameru pro snadné zaznamenání událostí. Tyto dárkové předměty jsou velmi vhodné jako forma odměny pro zákazníky.

Pokud hledáte dárkové předměty v Praze, můžete se obrátit na společnost Propaq, která se zabývá jejich vytvářením.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.