25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Dětský úsměv stojí za všechno na světě

Mohlo by Vás zajímat

Parádní narozeniny! To si jistě přeje každé dítě. Být středem pozornosti, pozvat si kamarády a skvěle se bavit. My dospělí si zase přejeme mít „chvíli klid“. Jak to vyřešit? Zkuste nafukovací atrakce pronájem.

více v článku...

Široký sortiment

Už teď přemýšlíte, jakou nafukovací atrakci zvolit? Máte k dispozici mnoho možností – skákací hrad po děti v různých podobách, dopravní hřiště, nafukovací horolezeckou stěnu nebo nafukovací zábavní centrum. Všechny vám přinesou pytel zábavy a příjemně stráveného času s kamarády. Na některých z nich se můžou zabavit i dospěláci. Není to určené jen pro děti. Porazte svého kolegu na gumovém laně v bungee runningu nebo sveďte souboj v sumo zápase. Nezní to lákavě? Čeká vás hodně legrace, tak ji s sebou nezapomeňte vzít.

Nejsem z Prahy

Pořádání těchto akcí v Praze není žádná novinka. Hlavní město je připraveno na pořádání takových aktivit. Skákací hrad Praha pak není překvapením. Nicméně pořádat hry můžete po celé České republice.

Firemní akce

Kromě dětských oslav je možnost využít i vybavení pro různé sportovní dny, které pořádá vaše firma. Vyberte si akci na klíč nebo sáhněte po připraveném balíčku. V balíčcích vybírejte mezi městskou slavností, volební kampaní nebo taky firemní událostí.

Pokud vám ale nesedí složení balíčku, není nic jednoduššího než si domluvit akci na klíč. Můžete si tam sami vybrat, co byste chtěli na takové akci mít. Super zábava je body zorbing a zorbing fotbal. Vypůjčte si počet koulí, které potřebujete. K těmto úžasným veselým koulím se dá vypůjčit i hrací hřiště, které snadno nafouknete. V parných měsících do něj můžete napustit vodu a využít i jinak než jen na fotbalový zápas.

Využijte příležitosti a „zasurfujte“ na nafukovací atrakce pronájem, vyberte hry šité na míru vám a vašim dětem a už jen užívejte zábavy.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.