10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Digitalizace není špatná. Co stojí za zvážení?

Mohlo by Vás zajímat

Když se člověk zmíní jinému člověku o vymoženostech a technologiích, většinou se mu dostane negativní reakce. Důvodem je to, že někteří lidé si zkrátka stále myslí, že všechny technologie jsou špatné a že nás jen okrádají o čas. Ovšem i v tomto případě bychom neměli všechny digitální vymoženosti házet do jednoho pytle. Jistě, něco nám doslova žere čas, ale pravdou je, že se najedou takové, které jsou našimi pomocníky. 

Ptáte se, jaké digitální vymoženosti oceníte? Nebudeme vás dlouho napínat. 

více v článku...

Digitální panely

Klasickým roll-up bannerům už dávno odzvonilo. Out už jsou i klasické reklamní cedule nebo reklamní stojany, které neměly dlouhou životnost. Daleko atraktivnější a modernější jsou digitální panely, které plně nahrazují klasické roll-up bannery a podobné. Využijí je například lídři firem nejen na konferencích či veletrzích, ale také je ocení mít hotely, restaurace nebo třeba obchodní domy. 

Digitální panely tedy najdou využití určitě i u vás. Jsou moderní a in, navíc je možné si je na zkoušku pronajmout, pokud si koupí nejste zcela jisti.

Digitální úřední desky

Dalším digitálním pomocníkem jsou bezesporu digitální úřední desky, které ocení hlavně starostové měst a obcí, kteří chtějí z místa, kterému šéfují, udělat moderní místo k životu. Pravdou je, že většina obcí a měst má zatím před obecním úřadem klasickou úřední desku, která však poskytuje jen omezený prostor pro sdělování informací a sdílení dokumentů. Taková digitální úřední deska nabízí neomezený prostor pro sdílení informací. Má však celou řadu dalších výhod. 

Její obsah je možné ovládat z pohodlí starostovy kanceláře. Může obsahovat nejen informace a aktuality, ale také pozvánky na dění ve městě či blízkém okolí. Kromě toho může obsahovat informace pro turisty, jako je třeba 3D virtuální prohlídka města nebo tipy, kam vyrazit na výlet. 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.