8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

eFrank.cz Digitální investiční poradce

Mohlo by Vás zajímat

Současnost lze asi nejlépe definovat nedostatkem času. Nemám čas na přátele, nemáme dost často času ani na rodinu a tak hodně věcí, které nejsou právě nutné, odkládáme až na někdy… Peníze sice vydělat umíme, ale kolik lidí má skutečně šanci se o ně zodpovědně starat? Většinou jen leží v bankách, kde ztrácejí hodnotu. Ale jde to i jinak, stačí zkusit investovat s Frankem. Investoři přitom ani nemusí opustit svou kancelář či domov.

Investiční poradce
Investiční poradce

více v článku...

Co je Frank?

Frank je digitální investiční poradce, ale stojí za ním zcela reální lidé z poradenské společnosti Fichtner s.r.o., kteří v současnosti pečují o investice v hodnotě přesahující 1,93 mld. Kč. Digitální investiční poradenství je moderním trendem, který šetří čas investorů.  Potenciální investoři nemusí složitě hledat termín na schůzky s investičním poradcem. Stačí, když si najdou pár desítek minut a online si vyberou z 1 990 aktivně řízených fondů, 4 400 nízkonákladových ETF a 45 900 jednotlivých akcií ty pro sebe nejvhodnější. Prostřednictvím Franka získají stejný servis, jaký už dnes mají klienti  společnosti Fichtner, která pro ně spravuje desetimilionové a větší majetky, ale jejich investice může být i podstatně nižší,  Na webu eFrank.cz  je k dispozici online kurz o investování zdarma, který pomůže potenciálním klientům pochopit, jak Frank pracuje, jakým způsobem přemýšlí a jak pečuje o investice. Kurz má tři části – 5 základních investičních pravidel, Jak se (ne)nechat připravit o peníze a 8 nejčastějších otázek o investování. Digitální investiční poradenství je moderní trendem, který šetří čas investorů.  Jde to rychle  Za 10 – 30 dá investor Frankovi zadání prostřednictvím investiční mapy. Ta popíše, kde má zatím majetek, zda a kde má nějaké dluhy, kolik chce investovat a o kolik korun měsíčně chce investici zvyšovat. Za dalších 5 minut klient prostřednictvím investičního simulátoru stanoví svůj rizikový profil a vybere si variantu investování. Pak už se může zdarma podívat do seznamu investic, který vznikne na základě preferencí klienta.

Investiční poradce

Investiční poradenství lze dělat i rychle a efektivně s účtem, který si investor u Franka založí. Frank pomůže s potřebnou administrativou a otevře cestu i světové investiční platformy, jako je např. Interactive Brokers.  Výhody investování s Frankem:  Frank není sám, je to tým profesionálů, jejichž cílem je průběžná a dlouhodobá péče o klienty a jejich spokojenost a výnosy z investic. Pomůže jim kontrolovat emoce a naplnit investiční plán, aniž by podléhali okamžitým podnětům. Základem je dostatek informací, které svým investorům Frank poskytne. Na základě cílů klienta, Frank alokuje jeho majetek mezi základní třídy aktiv – akcie, dluhopisy a finanční hotovost, a to vždy tou nejbezpečnější možnou cestou.  Frank také investice diverzifikuje, aby případné nenadálé události nezasáhly kompletní portfolio klienta. Frank vždy kontroluje, zda navrhované investiční produkty plní svou funkci a jsou bezpečné a hlavně – s klienty komunikuje. Na názor odborníka nemusí čekat dlouho, Frank vybere toho, kdo jim bude schopen dotaz kvalifikovaně odpovědět v co nejkratší době. Jednou měsíčně mohou sami investoři s Frankem aktivně komunikovat prostřednictvím pravidelných webinářů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.