7.1 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

eFrank.cz Digitální investiční poradce

Mohlo by Vás zajímat

Současnost lze asi nejlépe definovat nedostatkem času. Nemám čas na přátele, nemáme dost často času ani na rodinu a tak hodně věcí, které nejsou právě nutné, odkládáme až na někdy… Peníze sice vydělat umíme, ale kolik lidí má skutečně šanci se o ně zodpovědně starat? Většinou jen leží v bankách, kde ztrácejí hodnotu. Ale jde to i jinak, stačí zkusit investovat s Frankem. Investoři přitom ani nemusí opustit svou kancelář či domov.

Investiční poradce
Investiční poradce

Co je Frank?

Frank je digitální investiční poradce, ale stojí za ním zcela reální lidé z poradenské společnosti Fichtner s.r.o., kteří v současnosti pečují o investice v hodnotě přesahující 1,93 mld. Kč. Digitální investiční poradenství je moderním trendem, který šetří čas investorů.  Potenciální investoři nemusí složitě hledat termín na schůzky s investičním poradcem. Stačí, když si najdou pár desítek minut a online si vyberou z 1 990 aktivně řízených fondů, 4 400 nízkonákladových ETF a 45 900 jednotlivých akcií ty pro sebe nejvhodnější. Prostřednictvím Franka získají stejný servis, jaký už dnes mají klienti  společnosti Fichtner, která pro ně spravuje desetimilionové a větší majetky, ale jejich investice může být i podstatně nižší,  Na webu eFrank.cz  je k dispozici online kurz o investování zdarma, který pomůže potenciálním klientům pochopit, jak Frank pracuje, jakým způsobem přemýšlí a jak pečuje o investice. Kurz má tři části – 5 základních investičních pravidel, Jak se (ne)nechat připravit o peníze a 8 nejčastějších otázek o investování. Digitální investiční poradenství je moderní trendem, který šetří čas investorů.  Jde to rychle  Za 10 – 30 dá investor Frankovi zadání prostřednictvím investiční mapy. Ta popíše, kde má zatím majetek, zda a kde má nějaké dluhy, kolik chce investovat a o kolik korun měsíčně chce investici zvyšovat. Za dalších 5 minut klient prostřednictvím investičního simulátoru stanoví svůj rizikový profil a vybere si variantu investování. Pak už se může zdarma podívat do seznamu investic, který vznikne na základě preferencí klienta.

Investiční poradce

Investiční poradenství lze dělat i rychle a efektivně s účtem, který si investor u Franka založí. Frank pomůže s potřebnou administrativou a otevře cestu i světové investiční platformy, jako je např. Interactive Brokers.  Výhody investování s Frankem:  Frank není sám, je to tým profesionálů, jejichž cílem je průběžná a dlouhodobá péče o klienty a jejich spokojenost a výnosy z investic. Pomůže jim kontrolovat emoce a naplnit investiční plán, aniž by podléhali okamžitým podnětům. Základem je dostatek informací, které svým investorům Frank poskytne. Na základě cílů klienta, Frank alokuje jeho majetek mezi základní třídy aktiv – akcie, dluhopisy a finanční hotovost, a to vždy tou nejbezpečnější možnou cestou.  Frank také investice diverzifikuje, aby případné nenadálé události nezasáhly kompletní portfolio klienta. Frank vždy kontroluje, zda navrhované investiční produkty plní svou funkci a jsou bezpečné a hlavně – s klienty komunikuje. Na názor odborníka nemusí čekat dlouho, Frank vybere toho, kdo jim bude schopen dotaz kvalifikovaně odpovědět v co nejkratší době. Jednou měsíčně mohou sami investoři s Frankem aktivně komunikovat prostřednictvím pravidelných webinářů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

e-Žena.cz

MetSo.cz

40plus.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.