11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Evidence docházky do školky i firmy

Mohlo by Vás zajímat

Stále se ještě zlobíte při každém záznamu, který musíte ručně zaznamenat do knihy příchodů a odchodů ve vaší firmě či například dětské instituci? Nervuje vás neustálý přísun změn, které jsou zejména u dětí samozřejmostí a vy o nich musíte vše evidovat s propiskou v ruce a knihou docházky? A co víc, informace vám na konci sedí pouze málokdy s realitou? V tom případě je ten správný čas přesedlat na moderní systém evidence docházky, který v současné době využívá celá řádka firem a dětských institucí. Přejděte i vy na důmyslný systém docházky, který pracuje na bázi RFID. Z nudné a otravné povinnosti se tak rázem stane zábavná duchaplná činnost, která vás nebude nikterak zatěžovat.

více v článku...

Nulové zřizovací náklady a maximum výhod

Nulové zřizovací náklady vás přesvědčí o tom, že vaše rozhodnutí přejít z papírové evidence docházky na elektronickou, bylo více než správné. Přesnost, kterou náš docházkový systém Dignus zvládá, je více než obdivuhodná. O každém kroku vašich svěřenců, tak budete vědět během několika málo minut a budete na ně moci reagovat okamžitě. Již žádné přeškrtávání odchodů a příchodů dětí či zaměstnanců, vše budete mít systematicky pod dohledem a ušetříte si tak spoustu času i úsilí.

Rozpoznání příchodu a odchodu

Zejména ve školkách, školách či jeslích si tento systém drží velmi významné postavení. Je to především z toho důvodu, že systém automaticky rozpozná příchod či odchod dítěte a to během několika málo minut. Zejména na místech, kde jsou zřizovatelé nespokojeni s evidencí docházky a to jak s papírovou či jinou, je tento systém doslova a do písmene k nezaplacení. Zaměstnanci či děti ke svému přihlášení se do systému nepotřebují nic jiného, než svou čipovou kartu, kterou přiloží na elektrický snímač. Uvidíte, jak děti bude samotné „pípání“ kartou bavit. Obávat se ovšem toho, že díky jejich, jinými slovy hraní, budete mít o jejich pohybu zkreslené informace, nejsou na místě. Systém totiž zaznamená pouze a jen první přihlášení, ostatních se během chvíle zbaví.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.