10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Finanční otázka snadno a rychle s Vitacreditem

Mohlo by Vás zajímat

Vitacredit je společnost, která se dlouhá léta zabývá finančními otázkami. V květnu získala od České národní banky oprávnění k poskytování spotřebitelských úvěru jako nebankovní instituce.

více v článku...

Vitacredit vám nabízí tyto úvěry

Jste podnikatel a potřebujete půjčit? Zařiďte si úvěr pro podnikatele. Tento úvěr je tu pro vás s úrokovou sazbou 8,9 %, výsledné RPSN se pohybuje již od 15 %, nejvyšší možné je 34,8 %. Lze ho zajistit nemovitostí v osobním vlastnictví, a to bytem, domem nebo třeba pozemkem. Pokud znáte třetí osobu, můžete ručit nemovitostí i ve vlastnictví takové osoby.

Dostali jste se do finančních problémů? I to lze řešit. Přečtěte si více o úvěru na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb. Takový úvěr lze sjednat až na dobu 15 let, nad částku 499 000 dokonce na 20 let. Výši splátky si pak můžete nastavit libovolně podle vašich možností. I tento úvěr lze zajistit nemovitostí podobně jako je tomu u úvěru pro podnikatele. Úvěr na konsolidaci vám dokonce nabízí možnost spojení půjček dohromady. Není podmíněna ani počtem půjček, které můžete sloučit dohromady. Sloučit je dokonce i možné půjčky různých členů rodiny. Spojením úvěrů si výrazně zjednodušíte život. A nejen vy, celá vaše rodina si uleví. U Vitacreditu neplatíte žádné zbytečné poplatky, což je taky veliká úleva.

Posledním typem úvěru, který si můžete zvolit, je úvěr na cokoliv. Podmínky jsou velmi podobné, liší se ve výši úrokové sazby. Ta dosahuje 10,9 %.

Podmínky

Podmínky nebankovních půjček jsou napsány výše. Je velmi důležité si je důkladně přečíst. Můžete si zařídit nebankovní hypotéku nebo nebankovní úvěr.

Vaší možností u každého úvěru je také možné využít snížení splátky úvěru. Na určitou dobu by vám to mohlo velmi pomoci.

Vitacredit jako nebankovní instituce dokáže pomoci každému z vás!

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.