25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Galerie Harfa – centrum nákupních možností

Mohlo by Vás zajímat

Češi nakupování milují. Zejména v Praze mají mnoho nákupních možností. V hlavním městě vyrostla v posledních letech řada obchodních center, kde můžete pořídit všechno, na co jen pomyslíte. Mezi populární a oblíbené obchodní centrum patří Galerie Harfa.

více v článku...

Obchodní a administrativní centrum Galerie Harfa

Galerie Harfa je právem označována jako největší obchodní a administrativní centrum v Praze. Svého slavnostního otevření se dočkala 11. listopadu 2010 v 11 hodin. Nachází se v blízkosti O2 areny, konkrétně mezi ulicemi Českomoravská a Ocelářská. Pokud plánujete výlet do tohoto obchodního centra, zadejte si do navigace adresu: Českomoravská 2420/15a, Praha 9 – Libeň.

Snadný přístup do Galerie Harfa

Do Galerie Harfa můžete vstoupit třemi vchody. Jednoduše se k ní přepravíte autobusem, tramvají, vlakem i metrem. Nejsnáze se do Galerie Harfa dostanete ze stanice metra Českomoravská, tramvajové zastávky v ulici Českomoravská nebo ze železničního nádraží Praha – Libeň. V obchodním centru nechybí ani dvoupodlažní parkoviště s kapacitou 1 600 parkovacích míst.

Tři patra zábavy a nákupů

Galerie Harfa má tři podlaží o celkové výměře 49 tisíc m2 a terasovou střešní zahradu. Vchází se do ní z restaurace a food courtu a vábí návštěvníky na dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce. V Galerii Harfa naleznete 160 obchodů. Všechny aktivní lidi nadchne bowling a posilovna a milovníky nevšedních zážitků 5D kino v prvním patře.

V Galerii Harfa najdete své oblíbené obchody

V Galerii Harfa narazíte nejen na kamenné prodejny, ale i různé stánky. Nakoupit můžete v hypermarketu Albert a v obchodech C&A, Esprit, New Yorker, Gate, CCC, Humanic, A3 Sport, Datart, Intersport, Rossmann, Tescoma, SCANquilt nebo Gorenje. Své místo tu mají také pobočky bank a telefonních operátorů. V posledním podlaží se můžete najíst a napít v občerstvení Bageterie, Burger King, KFC, Fruitisimo, Yobar nebo Costa Coffee.

Kuchyňská studia Gorenje nejen v Galerii Harfa

Pokud plánujete výstavbu či rekonstrukci kuchyně, nezapomeňte se zastavit v kuchyňském studiu Gorenje v Galerii Harfa na Praze 9 . Studio můžete navštívit každý den od 9 do 19 hodin. Odborní pracovníci vám pomohou 3D návrhem kuchyně a ukážou vám její vizualizaci. Studio zajišťuje rovněž výrobu kuchyně na míru a odbornou montáž. Pokud máte Galerii Harfa z ruky, můžete navštívit některé z dalších studií Gorenje – např. na Praze 2 nebo v Uhříněvsi.

Galerie Harfa přináší zábavu pro celou rodinu, nákupy na jednom místě a chutné občerstvení. Navštivte Galerii Harfu a prožijte čas v příjemném a moderním prostředí!


- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.