14.1 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Hledáte levné ubytování v Praze? Máme pro vás tip!

Mohlo by Vás zajímat

Chystáte se vypravit za krásami Prahy, na divadelní představení či za prací a hledáte levné ubytování? Hostel Praha vám poskytne dvou až čtyř lůžkové pokoje.

Rezidence Topolová je vzdálená zhruba 25 minut od hlavního nádraží, je ideální pro všechny turisty, firmy, školní výlety a další.  V příjemných prostorách multifunkčního domu se mohou ubytovat celé skupiny i jednotlivci.

Pro okamžité krátkodobé ubytování si můžete v Rezidenci Topolová zamluvit libovolný pokoj, dle vašich finančních možností a požadavků. Jsou zde poskytovány levné a přitom kvalitní služby. Vybírat si lze z dražších i levnějších variant ubytování. V hotelu i penzionu je možné připojení na wi-fi zdarma, apartmány a garsoniéry mají vlastní sociální zařízení. V apartmánech je možné využívat vlastní kuchyňskou linku a televizor. V případě potřeby je možné také ubytování zvířete, ale je vhodné domluvit se předem. Každý požadavek zákazníka je řešen individuálně.

onlinepraha-cz_rezidencetopolova_cz_01

Hledáte něco na delší dobu? Rychlý pronájem bytu Praha v Rezidenci Topolová vám umožní zbavit se starostí, když hledáte krátkodobé či naopak dlouhodobé bydlení bez služeb předražené realitní kanceláře. Lze si pronajmout garsoniéru nebo byt o velikosti 1+1  v klidném prostředí v Praze 10. Výhodou je snadná dostupnost do centra Prahy, neplatíte nájemné na několik měsíců předem. Jediným poplatkem je kauce ve výši 10 000 Kč.

onlinepraha-cz_rezidencetopolova_cz_02

Pronajmout si pokoj či byt můžete velmi výhodně, aniž by bylo potřeba platit předem nějaké velké částky. Stačí využívat vhodné nabídky a ubytování je pro vás snadno dostupnou záležitostí, ať už organizujete zájezd pro větší skupinu, hledáte ubytování pro své zaměstnance nebo chcete jen tak nezávisle cestovat.

více v článku...

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.