25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Jak na seznamce udělat z pomyslného nedostatku přednost

Mohlo by Vás zajímat

Spousta lidí na online seznamce i mimo ni má často zbytečné předsudky a potřebu zatajovat některé informace, které ale stejně nejde navždy skrývat, takže jsou vlastně sami proti sobě a šlapou si po štěstí tím, že některé skutečnosti zkouší tajit. Kdyby ale naopak tito lidé nic neskrývali, tak už mohla většina z nich najít skutečně vhodný protějšek, se kterým by to mohlo fungovat i ve vážném vztahu a třeba v manželství.

Pojďme se podívat na některá typická a častá fakta, která si ale lidé nechávají na online seznamkách pro sebe a mylně se domnívají, že jim to přinese opravdový úspěch. Opak je pravdou a jejich se se často rozplyne třeba už na prvním rande, a to ze dvou důvodů. Za prvé, že nejednali upřímně a za druhé, že je tento odhalený fakt opravdu překážkou.

více v článku...

Z předchozího manželství mám dítě

  • Myšlenka: Zaregistruji se na seznamce, ale to, že mám dítě, tak si nechám pro sebe, protože jinak mi určitě nikdo nenapíše.
  • Skutečnost: Je lepší, aby napsalo pár lidí, pro které to není překážka a třeba jsou na tom stejně, než aby napsalo denně několik lidí, ale když se to nakonec dozví, tak ze sebevíc nadějného seznamování nic nebude. Ušetřete si čas a rovnou oslovte ty správné lidi díky této důležité informaci.

Nikomu se nebudu líbit, nepřidám fotku

  • Myšlenka: Určitě se nebudu nikomu líbit, mám pár kilo navíc, nebo nejsem prostě nejvíc trendy. Tak proč dávat fotku na seznamku?
  • Skutečnost: Pokud se chcete seznámit, stejně za vás na první rande nemůže jít nikdo jiný, navíc třeba přesně vy někoho oslovíte už jen typově díky vzhledu. Navíc fotka jako taková udělá váš profil viditelnější a více důvěryhodný, takže nepřidat svou fotku je velká chyba.

Neustále cestuji, nemá smysl se seznamovat

  • Myšlenka: Jsem stále na cestách nejen pracovně, ale i ve volném čase, takže určitě nemá smysl hledat nějaký protějšek a už vůbec ne vážný vztah.
  • Skutečnost: Myslíte si, že jste jediní na světě, kdo to takto má? Ne. Nepochybně je někdo podobný, jako vy, s kým si budete díky tomuto blízcí, budete mít vzájemné pochopení pro své vytížení no a ve volném čase můžete třeba cestovat kolem světa společně. Takže opravdu nezahazujte flintu do žita a oslovte ty správné lidi tak, že to na seznamce prozradíte.

Mám už vysoký věk na online seznamování

  • Myšlenka: Na online seznamování už nejsem nejmladší, to nemá smysl. Kdo by hledal člověka 60 a více let.
  • Skutečnost: Tak to byste se opravdu divili, kolik lidí vyššího věku je na seznamce, a dokonce se často umějí seznamovat lépe, než mladší a internetem zkušení lidé. Pokud jste aktivní a máte volný čas, pak neváhejte a podívejte se, kolik podobných lidí je na seznamce. Můžete spolu užívat volný čas a také z toho ještě může vzniknout vážný a krásný vztah, takže neváhejte a začněte s online seznamováním.

Určitě je takových nešikovných myšlenek mnohem víc. Společné mají to, že vám více či méně brání v úspěšném seznámení, nebo toto seznámení prostě zbytečně oddalují tím, že nevhodným profilem oslovujete i takové lidi, kteří prostě nejsou pro vás už kvůli tomu, že by se nedokázaly smířit s nějakou vaší stránkou, nebo skutečností. A takového člověka vlastně ani vy nechcete, takže je zbytečně nepřitahujte a buďte na seznamce otevření.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.