25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Jak oslovit zákazníka?

Mohlo by Vás zajímat

Zejména v aktuální době koronavirové pandemie se většina společností snaží přilákat zákazníky a svou stranu barikády. Lídři firem neustále přemýšlí nad tím, jak oslovit zákazníka tak, aby se zabila jeho neaktivita a povzbudil zájem. I když to možná tak nevypadá, způsobů, jak efektivně oslovit zákazníka je hned několik. 

více v článku...

Vyzkoušejte to s notifikacemi

Jedním způsobem jsou notifikace. Jedná se o krátká oznámení, která vyskakují na displeji mobilního telefonu. Nejedná se o žádnou novinku na trhu, mezi námi jsou notifikace už několik dlouhých let. Dnes už je díky systému NOTIFEE nevyužívají jenom e-shopy, ale je pravdou, že právě e-shopy si notifikace nemohou vynachválit. 

Právě notifikace jsou možností, jak zákazníka nalákat k návštěvě obchodu. Jejich hlavními výhodami je povzbuzení klienta k aktivitě, dále pak zvýšení interakce aktivních uživatelů a v neposlední řadě i posílení povědomí o značce. 

Oslovte zákazníky skrze e-mail

Možná si říkáte, že rozesílat newslettery skrze e-mail je už z módy. Jenže je pravdou, že lidé stále využívají e-mailové schránky a stále si dopisují skrze e-maily. Proč se tedy neprocpat mezi doručené zprávy a zaujmout tak pozornost potencionálního zákazníka?

Je však pravdou, že e-maily, stejně jako notifikace, musí být dobře napsány. Ten hlavní text, který se zákazníkovi ukáže jako předmět, nesmí být příliš dlouhý, ale zároveň ani příliš krátký a nezajímavý. Vsaďte klidně na emotikony, které zaručeně upoutají pozornost možného klienta. 

Oslovení skrze placenou reklamu

Zákazníka lze samozřejmě oslovit různými způsoby. Dalším způsobem je skrze placenou reklamu například na sociálních sítích. Sponzorované příspěvky jsou něco, co neustále bije do očí každému, kdo aktivně sociální sítě projíždí. Je však třeba, abyste strávili nějaký ten čas nad přemýšlením nad tím, kdo je váš koncový klient. Jen tak efektivně zacílíte reklamu a jen tak vám reklama přinese zákazníky přesně na míru.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.