5.9 C
Prague
Pátek, 3 února, 2023

Jak vybrat rolety?

Mohlo by Vás zajímat

Chcete si vybrat okenní zástěny, ale venkovní rolety a posuvné panely, či další druhy stínění nabízí prodejci v nepřeberném množství a vy nevíte jak si vybrat? Rolety mají v našem interiéru důležitou úlohu, ochrany před slunečními paprsky i narušením soukromí.

Vybíráme rolety

Bez kvalitní rolety se neobejdete v žádném interiéru, zvláště, pokud máte francouzská okna, okna situovaná na jih či jihozápad nebo máte střešní okna. Rolety jsou na rozdíl od žaluzií vyrobeny jen z jednoho kusu látky a dá se je pouze rolovat. Není možné tak regulovat intenzitu světla, které pronikne do místnosti. Vyrábějí se z látky, bambusu, papíru, z textilie a vybrat si můžete nepřeberné množství barev a vzorů.

Látkové rolety
Látkové roletyOvládají se vestavěnou pružinou nebo bočním ovládáním, elektrickým ovládáním. Pro výběr rolety je potřeba správně změřit okno, vybrat typ připevnění. Variabilní nastavení vám nabídnou plisované rolety, které se hodí pro každé podkroví.

Látkové rolety

Látkové rolety dokonale zastíní váš interiér, což oceníte například při sledování domácího kina nebo v ložnici, když se chcete vyspat během dne a nechcete být rušeni denním světlem. Látkové rolety jsou dokonalá termoizolace a ušetří vám až 35% nákladů na vytápění tím, že zabraňují úniku tepla z místnosti.

Interiérové rolety

Interiérové rolety si zvládnete jednoduše namontovat sami. Rolety se hodí pro jakýkoliv typ oken, jak pro klasické obdélníkové a čtvercové, tak pro kruhové, atypické nebo střešní okna. Za rolety do větších oken nebo malých oken, si připlatíte asi 30%. Látkové rolety si můžete vybrat s ohledem na vzory a barvy koberců či textilií v místnosti. Díky jednoduché montáži je můžete čas od času vyměnit za jiný model tak, aby vám ladily s místností. Ceny rolet se pohybují okolo 600 Kč/m2 a za motorovou roletu vydáte okolo 4000 Kč za kus.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus

Naše domy

Krásné bydlení

_______________________________________________________________________

Látkové rolety na míru – průsvitné, zatemňovací ve velké kvalitě od mk-rolety.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.