8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Jaké půjčky jsou dnes oblíbenené?

Mohlo by Vás zajímat

Když nestačí finanční zásoba, když přijdeme o práci nebo když potřebujeme uhradit mimořádné výdaje, přemýšlíme, kde bychom sehnali peníze. Nabízí se možnost půjčit si od rodiny, ale lidé v mnoha případech nechtějí rodinu zatahovat do svých problémů a chtějí si je vyřešit sami. Pokud patříte k těmto lidem, nabízí se pro vás ještě jedna možnost, jak peníze získat, a sice půjčit si. Přece jen je finanční trh plný půjček, stačí si jen vybrat z mnoha atraktivních nabídek.

V případě, že se rozhodnete sjednat si půjčku, přinášíme vám tipy na nebankovní úvěry, které jsou dnes oblíbené. Nebankovní půjčky jsou dnes mnohem atraktivnější než bankovní půjčky, důvodem je rychlost vyřizování a v mnoha případech i sjednávání online z pohodlí domova. Nebankovní půjčky jsou tedy synonymem šetření času, nemusíte vyčkávat dlouhé hodiny ve frontách na pobočkách bank, stačí investovat jen pár minut svého času do vyplnění žádosti o půjčku.

více v článku...

Oblíbené nebankovní půjčky

K nejoblíbenějším nebankovním půjčkám se řadí rychlé půjčky online, které jsou v současné době opravdu velmi vyhledávané. Lidi láká představa, že budou mít peníze ihned na účtu, jen co odešlou žádost a jen co se jim žádost schválí. Navíc už z názvu půjčky lze vydedukovat, že rychlou online půjčku je možné sjednat z pohodlí domova, aniž bychom museli někam chodit nebo někam volat či někam něco posílat.

Další velmi oblíbené nebankovní půjčky jsou půjčky bez doložení příjmů. Stejně jako u půjček bez registru je zde však velká pravděpodobnost vyšších úroků. Banky nabízející tyto druhy úvěrů riskují, když si nezjišťují příjmy klientů a jestli jsou pravidelné, proto jsou úroky vyšší.

Náš tip

Pokud byste zatoužili po půjčce, která by byla nejen rychlou půjčkou online, ale která by byla také bez registru a bez doložení příjmů, jedna taková existuje. Je jí půjčka Rerum, kterou je možné sjednat během několika málo minut.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.