-4 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023

Jazykové pobyty v zahraničí

Mohlo by Vás zajímat

Jazykové pobyty v zahraničí nejsou určeny jen dětem, ale i dospělým a seniorům. Za studiem jazyků se můžete vypravit v jakémkoliv věku. Mezi oblíbené země patří í Anglie, Malta, Irsko, Kanada, Španělsko či Německo.

Jazykové kurzy
Jazykové pobyty

Podle čeho si vybírat jazykové pobyty

Nejdůležitějším kritériem je výběr země, kde chcete vybraný jazyk studovat. Study.cz vám umožní vyrazit do Kanady, na Maltu i na Nový Zéland. Máte-li rádi pláže a zábavu, bude vás bavit studium na Maltě, pokud preferujete klid a pohodu, pak jistě pojedete do Anglie či poklidného Irska.

Agenturu, se kterou na jazykový pobyt pojedete vybírejte podle referencí, podle toho, zda vám zajistí komplexní služby, nabídne vám konzultace a pomoc se zajištěním pobytu, má dlouholeté zkušenosti.

Existuje celá řada kurzů:

  • jazykové pobyty pro děti a mládež
  • jazykové kurzy pro manažery
  • jazykové pobyty pro učitele cizího jazyka
  • jazykové pobyty pro rodiny s dětmi
  • jazykové pobyty pro seniory

 

Vybrat si délku jazykového pobytu je potřeba podle toho, jak moc chcete své znalosti prohloubit. Intenzívní jazykový pobyt v délce deseti týdnů vás posune o jeden stupeň ve vašich jazykových znalostech. Pobyt na celém akademickém semestru vás posune až o dvě úrovně výše.

Kdy se pustit do vyřizování?

Váš plán si začněte realizovat zhruba dva až tři měsíce předtím, než se chystáte odjet. Důležitý je tento časový předstih u zemí, kde je potřeba mít vízum. Může se stát, že o vámi vybranou školu je velký zájem a ve vybraném termínu nemusí být volná místa ve třídách. Rezervujte si pobyt s předstihem.

Study.cz vám pomůže vhodné jazykové pobyty vybrat nejen pro vás, ale i vaše blízké či přátele, které chcete překvapit. Samozřejmostí je konzultace, odpoví vám na veškeré otázky, poradí na co se připravit, která místa navštívit, jakých výletů a akci se zúčastnit a mnoho dalších informací.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

3 KOMENTÁŘE

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.