Zajímavosti Prahy 

Jazykové pobyty v zahraničí

Jazykové pobyty v zahraničí nejsou určeny jen dětem, ale i dospělým a seniorům. Za studiem jazyků se můžete vypravit v jakémkoliv věku. Mezi oblíbené země patří í Anglie, Malta, Irsko, Kanada, Španělsko či Německo.

Jazykové kurzy
Jazykové pobyty

Podle čeho si vybírat jazykové pobyty

Nejdůležitějším kritériem je výběr země, kde chcete vybraný jazyk studovat. Study.cz vám umožní vyrazit do Kanady, na Maltu i na Nový Zéland. Máte-li rádi pláže a zábavu, bude vás bavit studium na Maltě, pokud preferujete klid a pohodu, pak jistě pojedete do Anglie či poklidného Irska.

Agenturu, se kterou na jazykový pobyt pojedete vybírejte podle referencí, podle toho, zda vám zajistí komplexní služby, nabídne vám konzultace a pomoc se zajištěním pobytu, má dlouholeté zkušenosti.

Existuje celá řada kurzů:

 • jazykové pobyty pro děti a mládež
 • jazykové kurzy pro manažery
 • jazykové pobyty pro učitele cizího jazyka
 • jazykové pobyty pro rodiny s dětmi
 • jazykové pobyty pro seniory

 

Vybrat si délku jazykového pobytu je potřeba podle toho, jak moc chcete své znalosti prohloubit. Intenzívní jazykový pobyt v délce deseti týdnů vás posune o jeden stupeň ve vašich jazykových znalostech. Pobyt na celém akademickém semestru vás posune až o dvě úrovně výše.

Kdy se pustit do vyřizování?

Váš plán si začněte realizovat zhruba dva až tři měsíce předtím, než se chystáte odjet. Důležitý je tento časový předstih u zemí, kde je potřeba mít vízum. Může se stát, že o vámi vybranou školu je velký zájem a ve vybraném termínu nemusí být volná místa ve třídách. Rezervujte si pobyt s předstihem.

Study.cz vám pomůže vhodné jazykové pobyty vybrat nejen pro vás, ale i vaše blízké či přátele, které chcete překvapit. Samozřejmostí je konzultace, odpoví vám na veškeré otázky, poradí na co se připravit, která místa navštívit, jakých výletů a akci se zúčastnit a mnoho dalších informací.

OnlinePraha na Facebooku
 • 2
  Shares

Related posts

3 Thoughts to “Jazykové pobyty v zahraničí”

 1. […] Jazykové pobyty v zahraničí jsou postaveny na kvalitním studijním programu prestižních škol a poznáte během nich, jak probíhá studium v cizině a jaký tu mají studenti život. Tyto zkušenosti se pak budou dobře vyjímat ve vašem životopise a získáte zážitky na celý život. Nemusíte jezdit sami, domluvte se s kamarádem či kamarádkou, s někým z rodiny nebo se vydejte za hranice jako skupinka. Ale ani když k sobě nikoho neseženete, nevadí. Přátele si najdete kdekoliv ve světě a zjistíte, že toho zvládnete více, než jste si původně mysleli. […]

 2. […] Studium jazyka v zahraničí nám přináší možnost zlepšit si či naučit se daný jazyk díky styku s rodilými mluvčími. V České republice příliš rodilých mluvčích nepotkáte. Na jazykovém pobytu budete zařazeni do mezinárodní třídy, bude tam jen minimum Čechů, aby jste mluvili výhradně anglicky, španělsky či německy. Máte jedinečnou možnost nahlédnout do místní kultury, života zdejších rodin i celkového životního stylu jednotlivců i vybrané země. Na jazykový pobyt můžete jet do Anglie, Německa, Usa, do Španělska, Kanady nebo třeba na Maltu. Jazykový pobyt bude pro vás vždy zážitek, díky kterému poznáte nové lidi, mnoho mladých se naučí samostatnosti. Oblíbeným dárkem jsou roční jazykové pobyty v zahraničí za maturitu. […]

 3. […] Studium jazyka v zahraničí nám přináší možnost zlepšit si či naučit se daný jazyk díky styku s rodilými mluvčími. V České republice příliš rodilých mluvčích nepotkáte. Na jazykovém pobytu budete zařazeni do mezinárodní třídy, bude tam jen minimum Čechů, aby jste mluvili výhradně anglicky, španělsky či německy. Máte jedinečnou možnost nahlédnout do místní kultury, života zdejších rodin i celkového životního stylu jednotlivců i vybrané země. Na jazykový pobyt můžete jet do Anglie, Německa, Usa, do Španělska, Kanady nebo třeba na Maltu. Jazykový pobyt bude pro vás vždy zážitek, díky kterému poznáte nové lidi, mnoho mladých se naučí samostatnosti. Oblíbeným dárkem jsou roční jazykové pobyty v zahraničí za maturitu. […]

Leave a Comment