11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Jazykové pobyty v zahraničí

Mohlo by Vás zajímat

Jazykové pobyty v zahraničí nejsou určeny jen dětem, ale i dospělým a seniorům. Za studiem jazyků se můžete vypravit v jakémkoliv věku. Mezi oblíbené země patří í Anglie, Malta, Irsko, Kanada, Španělsko či Německo.

Jazykové kurzy
Jazykové pobyty

více v článku...

Podle čeho si vybírat jazykové pobyty

Nejdůležitějším kritériem je výběr země, kde chcete vybraný jazyk studovat. Study.cz vám umožní vyrazit do Kanady, na Maltu i na Nový Zéland. Máte-li rádi pláže a zábavu, bude vás bavit studium na Maltě, pokud preferujete klid a pohodu, pak jistě pojedete do Anglie či poklidného Irska.

Agenturu, se kterou na jazykový pobyt pojedete vybírejte podle referencí, podle toho, zda vám zajistí komplexní služby, nabídne vám konzultace a pomoc se zajištěním pobytu, má dlouholeté zkušenosti.

Existuje celá řada kurzů:

  • jazykové pobyty pro děti a mládež
  • jazykové kurzy pro manažery
  • jazykové pobyty pro učitele cizího jazyka
  • jazykové pobyty pro rodiny s dětmi
  • jazykové pobyty pro seniory

 

Vybrat si délku jazykového pobytu je potřeba podle toho, jak moc chcete své znalosti prohloubit. Intenzívní jazykový pobyt v délce deseti týdnů vás posune o jeden stupeň ve vašich jazykových znalostech. Pobyt na celém akademickém semestru vás posune až o dvě úrovně výše.

Kdy se pustit do vyřizování?

Váš plán si začněte realizovat zhruba dva až tři měsíce předtím, než se chystáte odjet. Důležitý je tento časový předstih u zemí, kde je potřeba mít vízum. Může se stát, že o vámi vybranou školu je velký zájem a ve vybraném termínu nemusí být volná místa ve třídách. Rezervujte si pobyt s předstihem.

Study.cz vám pomůže vhodné jazykové pobyty vybrat nejen pro vás, ale i vaše blízké či přátele, které chcete překvapit. Samozřejmostí je konzultace, odpoví vám na veškeré otázky, poradí na co se připravit, která místa navštívit, jakých výletů a akci se zúčastnit a mnoho dalších informací.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

3 KOMENTÁŘE

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.