8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Je čas plánovat léto

Mohlo by Vás zajímat

Plánování léta u vás doma může začít. Jen si představte nádherné letní odpoledne a podvečer u vás na zahradě. Jste venku. Ve své nové venkovní kuchyni. S přáteli. Rodinou. Blízkými. Smějete se. Zpíváte. Vypravujete. Jíte. Pijete. Lenošíte. Užíváte si.  Láká vás to? Je správný čas plánovat léto!

více v článku...

Pozor na světové strany

Konkrétní podobu své venkovní kuchyně si pořádně rozmyslete. Každopádně by měla tvarově i materiálově zapadat do vaší zahrady, ať už zvolíte jako základní materiál dřevo, cihlu nebo třeba kámen. Důležité je, aby byla praktická, dobře ladila se zbytkem zahrady, sluníčko do ní svítilo ideálně jen dopolední a pozdně odpolední. Tedy aby byla chráněná od jižního úpalu zástěnou, záclonou, domem nebo vegetací. A aby její strana, odkud často fouká, a strana severní, byly uzavřené.

Kvalitní materiál

Její pořizovací částka by měla odpovídat kvalitě materiálu. Materiály vybírejte tedy pečlivě.  Venkovní kuchyně vypadají krásně a nadčasově v případě, že jsou v jednoduchém designu. Právě kvalitním materiálem a jednoduchým vzhledem docílíte zmíněné nadčasovosti. Rozhodně by tu kuchařka měla mít pracovní místo s kvalitní pracovní deskou, která vydrží velkou zátěž a to i vlivy přírody samotné. Pořád se totiž bavíme o letní venkovní kuchyni. Skvělou volbou pracovní desky do venkovní kuchyně může být i quartz. Quartz je nejodolnějším materiálem v interiéru a nyní i v exteriéru. Navíc jde o materiál inspirovaný přírodou s velkým podílem přírodních složek.

TechniStone® Exterior

Materiály TechniStone® Exterior White, Exterior Grey a Exterior Light Grey v odstínech bílé a šedé do prostředí zahrady skvěle zapadnou. Exterior výrobky jsou vysoce odolné proti působení vnějších vlivů (UV záření, povětrnostní vlivy, mrazuvzdornost)a přitom si zachovávají vlastnosti, které nejvíce oceníte právě při přípravě pokrmů. Vysoká odolnost proti poškrábání, přírodním šťávám a barevným skvrnám, vysoká tvrdost, nenasákavost a snadná údržba jsou u venkovních pracovních ploch více než žádané. Hlavu si nelámejte ani s příslušenstvím, z rovinných dílů ve stejném odstínu můžete zhotovit i dřez včetně odkládací plochy s odkapovými drážkami. Pak už jen vybrat správný gril a zahradní párty může začít! Materiály se vyrábí ve formátu desek v rozměru 3060 x 1440 mm a tloušťce 20 mm. K dispozici jsou v leštěné povrchové úpravě. www.technistone.com

Někdy stačí jen ohniště a Kedar Kulina

Chcete jen ohniště? Máme pro vás snadné řešení. Pořiďte si set ohniště s krásného víceúčelového stolku nejen na dřevo, ale i na přípravu pokrmů. Deska na horní desce stolku Kedar Kulina (venkovni-ohniste.cz) je totiž taktéž z materiálu TechniStone®. https://1drv.ms/f/s!ArlUSVqDSm0Lgr5ypygbZxNrbitgXA

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.