11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Jižní Čechy – výlety a dětská hřiště

Mohlo by Vás zajímat

Máte rádi Jižní Čechy plné rybníků, historických památek, unikátní lidové architektury a lázní? Pokud ano, nenechte si ujít tipy na výlet Jižní Čechy. Vynechat rozhodně nesmíte zámek Hluboká nad Vltavou včetně loveckého zámečku Ohrada a zoologické zahrady. Minout byste neměli ani hrad a zámek Český Krumlov, o kterém se hovoří jako o skvostu České republiky. A pohádkový zámek Červená Lhota, městečko Slavonice, Hrad Kámen plný motorek nebo třeba Muzeum čokolády a marcipánu Tábor? Právě to poslední zaujme jak děti, tak dospělé. Zajímavé rodinné víkendy – právě to jsou tipy na výlet Jižní Čechy. Možná je máte dokonale procestované a raději byste vyrazili někam jinam. V prvé řadě teď pilně a pravidelně se svými dětmi navštěvujte dětská hřiště. S jarem se všechna dětská hřiště začínají konečně probouzet. A to jak dětská hřiště v nejzapadlejších koutech České republiky, tak také dětská hřiště ve velkých městech, například dětská hřiště Praha.

více v článku...

Nepočítaně výletů na všední den i na neděli

Pojďme se ale ještě vrátit k tipům na nejrůznější výlety. Kromě tipů na výlet Jižní Čechy vám internetový portál venkazdyden.cz nabízí také tipy na výlet Český ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Praha, tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet České Švýcarsko. Kam se rozhodnete vzít své děti vy, záleží na vašem vkusu, na vašem výběru. Možná by to chtělo ještě nějaký ten tip na výlet více přiblížit. Pojďme tedy vybrat nějakou lokalitu a popsat si ji podrobněji.

Výletování po Praze a okolí

Tak třeba tipy na výlet Praha. Možná znáte Prahu jako své boty, a proto jsou pro vás tipy na výlet Praha nošením dříví do lesa. Nemusí to tak být však pro každého. Tak třeba hvězdárna Ďáblice, okruh Kunratickým lesem, zřícenina hradu Říčany, Zoopark Radonice, Radotínské údolí, Národní zemědělské muzeum, Toulcův dvůr a další. Vidíte? Praha, to není jenom Staroměstské náměstí a Karlův most! A když už budete mít toho výletování dost, nezapomínejte na pravidelnou návštěvu dětských hřišť Praha a dětských hřišť obecně.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.