8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Komfortní vinyl pro každý interiér najde v novém showroomu v Praze-Letňanech

Mohlo by Vás zajímat

Chcete vyměnit svou starou podlahu za novou, ale potřebujete poradit s výběrem? Přemýšlíte o vinylu, ale chcete dekory vidět na vlastní oči? Nevíte si rady s pokládkou? Rádi byste se poradili s odborníkem? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, pak navštivte naše dva showroomy v Praze. Odborný personál je připraven zodpovědět veškeré vaše dotazy na pobočkách v Karlíně a také v Letňanech. 

více v článku...

Kdo jsme

Jsme velkoobchodním prodejcem podlahových krytin s několikaletou tradicí. Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, ale nejen to. Úzce spolupracujeme  i s našimi předními dodavateli a ostatními partnery. V našich showroomech v Praze si jistě vyberete podlahu, která bude vyhovovat přesně vašim představám a preferencím. Jsme prodejci různých podlahových krytin, které můžete vybírat v nepřeberném množství dekorů. V našem portfoliu najdete jak podlahy vinylové, tak i dřevěné, laminátové, korkové, prodáváme i klasické PVC podlahy a koberce.

V nabídce nám nechybí podlahy od špičkových českých i zahraničních výrobců. Pro příklad můžeme uvést francouzského výrobce Gerflor, dále německou firmu EGGER, nebo české zástupce firmy Fatra Napajedla. Samozřejmě i v našich pražských showroomech zakoupíte také potřebné náčiní spojené s pokládkou – lišty, brusné stroje, nářadí, podlahová chemie, aj.

 Své zaměstnance i širokou veřejnost neustále vzděláváme v oblasti podlahových krytin. Pravidelně pořádáme odborné semináře, které zvyšují kvalifikaci našich zaměstnanců a vydáváme i magazín, ve kterém se zákazníci dozvědí nejen novinky ze světa podlah, ale najdou v něm také mnoho odpovědí na své otázky.

 Proč zvolit vinyl

Tyto podlahy mají přesně ty vlastnosti, které od krytin očekáváte – jsou odolné a komfortní. Vinylové podlahy lze použít i na podlahové vytápění. Na došlap jsou velmi jemné a měkké. Hospodyňky jistě ocení jejich snadnou údržbu. Navíc je lze položit do téměř každé místnosti, protože se nyní vyrábí i voděodolné. Vybírat můžete z obrovského množství dekorů, které budou skvěle ladit do vašeho interiéru. Nechybí totiž imitace dřeva, kamene, ale ani dlažby.

Vinylové podlahy se vyrábí ve 3 možných variantách – lepené, click a multilayer. Mějte na paměti, že každý typ potřebuje kvalitní a dobře udělanou pokládku. Jen s ní bude podlaha sloužit dlouho let.

 Velký výběr kolekcí

Níže vám představíme několik kolekcí vinylových podlah, které u nás na prodejnách najdete. Jde o výrobce, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a máme s nimi několikaleté zkušenosti.

Gerflor Designart

Světový francouzský výrobce Gerflor prorazil na trhu se svou kolekcí rigidních vinylových podlah, která skloubila moderní design s kvalitou a dlouhou životností. Jejich podlahy poskytují výborný komfort, jednodušší pokládku, odolnost vůči poškození, a také se snaží za sebou zanechat co nejmenší ekologickou stopu, což je rozhodně velké plus!  Kolekce se dělí dle stupně zátěže na Designart Home Rigid  a Designart Traffic Rigid

Tyto  kolekce mají výborné vlastnosti jsou velmi odolné, výborně se udržují, odolávají vlhkosti, proto se hodí klidně  do koupelny, chodby či kuchyně, či pro rekonstrukce starých domů. Kolekce Designart Traffic Rigid s integrovanou podložkou, která tlumí hluk je určena pro komerční účely s vysokou zátěží, Obě kolekce pokládáte díky click systému, který vše usnadní. 

Wineo®

Německý výrobce, který prorazil na trhu se svou kolekcí vinylové podlahy Wineo DESIGNline, která má mnoho podob. Podlahy navíc dokonale imitují dřevo, kámen i dlažbu. Díky své odolnosti se hodí i do komerčních prostorů. 

DESIGNline 400

Tato kolekce imituje zejména dřevo a kámen. Jsou vyráběny zcela bez ftalátů, proto se mohou řadit mezi ekologické podlahy. 

DESIGNline 400 XL

Tato kolekce se liší svými rozměry. Díky imitaci velkých prken, dostane místnost úplně jiný nádech a stane se dominantou vašeho bytu.

Navštivte naše nové podlahové centrum v Praze-Letňanech  a nechte si poradit s výběrem nejvhodnější podlahy od našich specializovaných a zkušených prodejců.

Více na: www.supellex.cz/

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.