25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Laserové rytí reklamních předmětů aneb jak přenést logo na propisku

Mohlo by Vás zajímat

Reklamní předměty jsou u významných i běžných zákazníků velkých firem velice oblíbené. Mnohdy se řadí i k nejlepším prostředkům propagace, která je naprosto zásadní k udržení pozice na trhu. V současné době se totiž do všech odvětví ekonomiky tlačí nové podniky, jejichž cílem je pochopitelně vytvořit zisk. Chcete-li si udržet své zákazníky, měli byste jim nabídnout kvalitní propisky od renomovaného dodavatele zajišťujícího laserové rytí reklamních předmětů.

více v článku...

Pro jaké předměty je rytí vhodné?

Laserové rytí reklamních předmětů patří k moderním metodám přenosu logotypu na věci vyrobené z různých druhů kovu. Využívá se hlavně na kovové propisky a další drobné předměty, které je možné umístit do poloautomatického podavače. Díky tomu je zajištěna nejenom přesnost a efektivnost rytí, ale také bezkonkurenčně nejnižší cena na trhu. Moderní rycí stroj totiž vyniká vysokou rychlostí při zachování přesnosti i u drobných detailů.

Proč laserové rytí zvolit?

Propisky a další reklamní předměty samozřejmě můžete opatřit firemním logotypem i prostřednictvím jiných metod. Laserové rytí jakékoliv věci dodá punc luxusu a elegance, což zvyšuje zákazníkem vnímanou hodnotu předmětu. Další velkou výhodu rytí je jeho trvanlivost, protože jakmile je jednou logotyp přenesen na propisku nebo jinou kovovou drobnost, už jej neodstraníte. 

Kolik laserové rytí stojí?

Cena za laserové rytí reklamních předmětů závisí na mnoha faktorech. Typicky se jedná o složitost a velikost vámi zvoleného logotypu, a také na počtu předmětů. Samozřejmě platí, že čím více propisek nebo otvíráků k rytí máte, tím bude cena za jeden kus nižší. Moderní laserové rycí stroje překonávají své předchůdce nejenom v oblasti kvality a přesnosti, ale i v provozních nákladech. Před několika lety stálo vyrytí loga na propisku 6 Kč, ovšem dnes se cena pohybuje přibližně od 2 až 3 Kč za kus.

Na potisk propisek se hodí i tamponový tisk. V přenášení logotypu na kovové předměty ovšem vítězí rytí, protože vytvořené logo je věčné – a vaše firma se nedostane z podvědomí zákazníka. 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.