-4 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023

Let balónem nad nejkrásnějšími lokalitami České republiky

Mohlo by Vás zajímat

O tom, že je naše země opravdu krásná, nemůže být sporu. Budete mít možnost spatřit ji přesně takovou, jaká se zdá být v naší hymně. Bohaté zelené lesy, úrodná pole, rozlehlé louky. Let balónem naší společnosti Vás zanese nad půvabná a turisticky vyhledávaná místa naší republiky, nad Posázaví, Český ráj i Kokořínsko, z výšky si budete moci prohlédnout Karlštejn nebo Kokořín. Po startu zpravidla vystoupáme až do výše kolem 800 m, abyste se mohli pořádně rozhlédnout po krajině, poté se stoupáme do výšky cca 200 m a před přistáním se pohybujeme mnohdy přímo nad vrcholky stromů.

Let balónem
Let balónem

Starosti nechte na zemi

Naše společnost se specializuje na zážitky tohoto druhu, nabízí profesionální služby a dbá nejen o kvalitu Vašeho zážitku, ale především o Vaši bezpečnost během něho. Nemusíte se tedy obávat, vzdušné plavidlo je jedno z největších ve střední Evropě, je velmi stabilní a obsluhuje jej důkladně proškolený personál. Umožní Vám vystoupat vysoko na oblohu a přitom nechat všechny své pozemské starosti hluboko pod sebou.

S námi do oblak

Při nákupu zážitku u nás Vám můžeme garantovat minimálně hodinu čistého času v koši vysoko nad zemí. Teprve poté se kormidelník začne rozhlížet po místě vhodném k přistání. To někdy trvá jen několik minut, jindy i půl hodiny. Záleží na členitosti terénu a rychlosti větru. Celý ceremoniál se zážitkem spojený trvá kolem 3,5 až 4 hodin. Začíná krátkým informačním setkáním na místě startu, budete mít možnost přihlížet i asistovat při přípravách, po slavnostním ukončení celé akce Vás opět bezpečně dopravíme na místo startu. Po dohodě je možné domluvit dopravu z hlavního města i zpět.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.