8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Let balonem: proč jej absolvovat?

Mohlo by Vás zajímat

více v článku...

První let balonem

Horkovzdušný balon byl vynálezem bratří Montgolfiérových z roku 1783. Od té doby patří mezi zajímavé dopravní prostředky. V ČR letání balonem nemá příliš velkou tradici. Pořízení letenky na let balonem je originálním vánočním dárkem.

Obdarovat můžete svého partnera nebo nejlepší přátele, také jej díky roční platnosti letenky můžete věnovat jako dárek k svatbě. Let balonem vám přinese romantické chvíle a nezapomenutelný zážitek.

Let balonem
Let balonem

Proč absolvovat let balonem?

  • Let balonem není o strachu z výšek. Naopak je potřeba se od strachu oprostit a vyzkoušet zcela nové dobrodružství s velkou dávkou romantiky.
  • Let balonem je netradiční a nezapomenutelný zážitek. Můžete si prohlédnout svět z 800 m.n.m. a být přitom v koši balonu s nejbližšími. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o okolí, dozvíte se, jak balon funguje, jak se skládá a rozkládá.
  • Ne každý den si můžete prohlédnout Karlštejn, Prahu nebo Český ráj z výšky. Podle zájmu si můžete pořídit fotografie či soukromé video krajiny i celého letu. Spolehlivá firma poskytne po přistání detailní trasu celé vaší plavby balonem.
  • Let balonem je skvělým dárkem a perfektním zážitkem. Nebudete se nudit, můžete být přítomni nafouknutí i skládáni balonu, získáte certifikát vzduchoplavce.
  • Proleťte se moderním horkovzdušným balonem. Do koše se vejde až 16 pasažérů. Můžete tak udělat radost například zaměstnancům. Piloti se stovkami nalétaných hodin vás seznámí s balonem i okolní krajinou, kterou při letu vidíte.

let balonem

Pro let balonem vybírejte ověřenou společnost, která garantuje pravidelné prohlídky balonu a má léta zkušeností. Výhodou jsou nízké ceny a slevy na další lety. Objednejte dárkový certifikát pro sebe nebo své blízké ještě dnes.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

 

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

1 komentář

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.