11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Máte rádi svět informačních technologií?

Mohlo by Vás zajímat

Jste nadšencem do světa informačních technologií? Hledáte práci v tomto oboru, ve které budete moct růst, kam budete chodit s úsměvem na rtech a kde se budete učit nové věci? Práce, která by splňovala všechny uvedené a zmíněné požadavky, už není jen snem, dnes takové zaměstnání opravdu existuje. Možná jste v minulosti neměli jen štěstí na svého šéfa nebo jste nepracovali ve firmě, která se o své zaměstnance starala, možná proto si myslíte, že vhodná práce neexistuje. Pravdou je, že zrovna jedna z firem, která by vaše požadavky splňovala, hledá nové zaměstnance, jež by mohli obsadit volné pracovní pozice. Tou firmou je U&SLUNO.

Firma U&SLUNO aktuálně shání novou posilu do svého týmu. Proto neváhejte a pošlete svůj životopis, abyste se mohli přesvědčit o tom, že i zaměstnavatelé mohou být milí lidé starající se o své zaměstnance a že i práce může být naplňující. Začněte konečně chodit do práce s úsměvem na rtech a s radostí v srdci.

více v článku...

Co vás čeká?

Možná si pokládáte otázku, co vás ve firmě U&SLUNO čeká. Firma U&SLUNO může nabídnout přátelský kolektiv a velmi milé pracovní prostředí, díky kterému se budete do práce třeba i těšit. Firma U&SLUNO nabízí také pružnou pracovní dobu a jiné další benefity v podobě čokoládové středy nebo vynikající kávy, která je samozřejmostí.

Pokud nejste z Ostravy, a přesto vás pracovat ve firmě U&SLUNO láká, nemusíte věšet hlavu. Firma U&SLUNO nabízí možnost pracovat formou Home Office, tudíž můžete pracovat prakticky odkudkoli z České republiky.

Více o firmě U&SLUNO

Potřebujete se o svém potenciálním budoucím zaměstnavateli dozvědět více? Firma U&SLUNO je dnes přední firmou poskytující informační technologie a poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a distribuci. V současné době hledá do svého týmu posilu, volné pracovní pozice najdete na joinus.cz. Tak neváhejte a #joinus.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.