11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Našli jsme ideální místo v Praze pro založení rodiny

Mohlo by Vás zajímat

Všichni si přejeme najít místo, kde zůstaneme celý život. Místo plné klidu, míru, kde budou všichni šťastní. Takové místo by mělo být blízko města, ale zároveň dostatečně izolované od betonových šedých kvádrů a hlučných silnic. Pokud zvolíte pro svoji rodinu lokalitu na Praze 3, nebudete litovat. Toto místo totiž nabízí moderní bydlení s přírodou na dosah.

více v článku...

Co Praha 3 nabízí?

Momentálně jsou k dispozici k prodeji nové byty na Praze 3, kde najdete soulad města a přírody. Byty jsou součástí unikátního projektu architektů společnosti MS Architekti, kteří nezapomněli využít volného prostranství, které nebrání propustit do bytů denní světlo. Můžete tedy vstávat se sluníčkem ve tváři, nebude vám vadit žádný mrakodrap.

onlinepraha-cz_navackove_cz_01

Praha 3 je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože si zde mohou bez starostí hrát, jezdit na kole a díky mnoha upraveným parkům si zde přijdou na své i maminky s kočárky, lidé s pejsky nebo sportovci na kolečkových bruslích.

Centrum na dosah ruky

Hledáte-li místo, kde budete mít soukromí a dostatek volnosti, nebojte se navštívit Žižkov. Nové byty v Praze najdete právě zde, v lokalitě, která nabízí centrum, „coby kamenem dohodil“, přitom však nebudete obklopeni rušným městem. Kromě nových bytů jsou zde k dispozici rodinné domy. Žižkov je pro rodinu jako stvořený.

onlinepraha-cz_navackove_cz_02

Bydlení v rezidenci Na Vackově

Projekt rezidence Na Vackově vzniká tedy právě v Praze na Žižkově. Jde o komplex vysoce moderních bytů, jehož budoucnost jen září. Měl by tu totiž vyrůst pohodlný domov pro rodiny s dětmi, které se nechtějí během volného času vystavovat vlně lidí v ulicích, rušné dopravě a stresu. Bydlení Na Vackově je klidné a na první pohled téměř vesnické – domy disponují předzahrádkami nebo střešními terasami. Budete-li mít štěstí, seženete byty, které jsou již v prodeji, jejichž předání je naplánováno už na únor roku 2017. Pokud tuto vlnu nestihnete, nezoufejte! Druhá fáze staveb byla již zahájena a brzy, taktéž v roce 2017 už i tyto byty navštíví jejich noví majitelé.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.