11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Návod: Jak šetřit v Praze s cashbackem

Mohlo by Vás zajímat

Bydlíte v Praze a štvou vás stále vzrůstající náklady a finanční náročnost nejrůznějších služeb? Jestliže jste odpověděli ano, pak vám poradíme pár rad a tipů, jak můžete jednoduše ušetřit.

Nejdůležitější rada zní „nakupujte co nejvíce věcí na internetu“. Kromě pohodlí, které vám tento způsob nakupování přináší, zároveň šetří i vaši peněženku. Nízké ceny na internetu pramení z vyšší konkurence a nižších nákladů obchodu, který nemusí platit za nájem prostor.

více v článku...

Šetřete díky cashbacku

Cashback je novým trendem v internetovém nakupování. Spočívá v tom, že se vám z každého nákupu na internetu vrátí část peněz zpět. Jediné, co musíte udělat pro získání odměny je registrovat se zadarmo na cashbackovém portálu Tipli.cz a pak již můžete využívat cashback na vaše nákupy. Tipli nabízí nejvyšší cashback odměny v České republice a jelikož si je svými službami opravdu jistý, tak svým zákazníkům nabízí garanci spokojenosti. Šetřit můžete díky Tipli již u takřka 400 e-shopů, mezi něž patří jak největší české obchody Mall.cz, ZOOT.cz, Kasa.cz, NOTINO.cz, tak i zahraniční nákupní giganti Booking.com, eBay.com nebo AliExpress.com. A nyní si již pojďme na třech konkrétních příkladech ukázat, jak vám cashback od Tipli pomůže ušetřit i v Praze.

 

Ušetřete na jídle

Máte večer hlad a nechce se vám vařit? Místo chození do drahých restaurací si můžete jídlo pohodlně objednat přímo až před práh na Dámejídlo.cz. Vybíráte z několika stovek restaurací po celé Praze, takže si můžete být jistí, že vyberete právě tu ideální. Na vaší večeři na Dámejídlo.cz můžete díky cashbacku od Tipli ušetřit 4 %.

Ušetřete na nové knížce

Chcete si pořídit novou knížku na klidné večery nebo jako ideální pomůcku pro přečkání náročného cestování hromadnou dopravou? Není nic lehčího než objednat si ji online v e-shopu Knihy Dobrovský, kde můžete využít cashback 3,6 %. Se svou novou knížkou pak můžete zajít do parku a užít si klidné letní odpoledne!

 

Ušetřete na jedinečném zážitku

Chcete darovat dárek na který se dlouho nezapomene nebo si sami užít nezapomenutelný zážitek přímo v Praze? Pak si objednejte zážitek na Allegria.cz. Ať si vyberete Italský piknik pro dva s lahví Prosecca nebo čokoládovou masáž – na všechny zážitky můžete získat 4,3% cashback. Takže při koupi projížďky po Vltavě s horkou lázní v ceně 4 620 Kč, získáte zpět 198,66 Kč.

Zaregistrujte se zdarma na Tipli ještě dnes, ať můžete šetřit jednoduše každým nákupem. Jak můžete vidět na příkladech, tak cashback vám pomůže ušetřit i v Praze.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.