8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Nechte se soukromě unášet

Mohlo by Vás zajímat

Dvě náročná jednání v různých městech republiky a večer důležitá společenská událost na které nesmíte chybět? V takovém případě rozhodně nesedejte za volant osobního automobilu. Vzhledem ke stavu našich dálnic a možnému riziku kolony byste nemuseli stihnout ani jednu akci. Objednejte si privátní aerotaxi.

více v článku...

Soukromé lety si zaslouží svou popularitu

Stále více osob začíná pro pracovní i osobní cesty využívat služeb soukromých letů. Je to zejména proto, že si uvědomujeme, jak vzácnou komoditou je čas. Pokud bychom jej zbytečně strávili v hodinových kolonách na dálnici, nemohli bychom se tolik věnovat pracovním úkolům. Úspora času, pohodlí a především jistota, že na místo dorazíte včas jsou hlavní motivy, proč lidé dávají přednost privátnímu aerotaxi. Využít můžete soukromý let letadlem pro více cestujících nebo soukromý let vrtulníkem, kdy se přepravuje jedna, dvě nebo tři osoby.

Zajistí rychlou dopravu zásilek

Služeb soukromého aerotaxíku můžete využít i pokud potřebujete rychle dopravit určitou zásilku mezi různými městy. Vrtulník je naprosto spolehlivý způsob přepravy, protože jej po cestě nemůže potkat žádná kolona. Letí přímou cestou a v cíli bude už za pár desítek minut.

Lety vrtulníkem za příznivou cenu

Dohodnout si služby pronájmu vrtulníku nejsou dnes ničím výstředním. Díky rostoucí popularitě je využívá stále větší počet osob. Pomáhají v hektickém dni, kdy nemáte možnost dopravit se na několik míst v rozmezí pár hodin. Cena za službu se stanovuje předem a individuálně podle cíle cesty a míst pro start a přistání. Vrtulník letí rychlostí dvě stě kilometrů v hodině a hodina letu stojí asi 9 000 korun. Přistávací poplatky se započítávají v reálně výši. Při startu a přistání na soukromém pozemku je samozřejmě neplatíte.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.