11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Netradiční adrenalinové zážitky

Mohlo by Vás zajímat

Hledáte vhodný dárek pro Vašeho partnera a prozatím jste nenašli nic, co by Vás plně nadchlo? Nevynechá Váš manžel nebo přítel žádnou příležitost k adrenalinu a již dlouho sní o některém pro někoho nebezpečném zážitku? Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou Firmy na zážitky a darujte poukázku na některý z netradičních zážitků. Vybírat můžete zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/.

více v článku...

Využijte možnost naučit se létat

Indoor skydivingposkytuje jedinečnou možnost k tomu vyzkoušet si, jaké to je lítat volně ve vzduchu jako pták. Indoor skydiving si zamilují také ti, kteří mají strach z výšek. Nebudete mít totiž před sebou několik metrů hlubokou díru, jak je to obvyklé například při seskoku padákem. V unikátním větrném tunelu v České republice zažijete volný pád bez padáku na zádech při větru o rychlosti až 270 km za hodinu. Celou dobu během pobytu ve větrném tunelu bude přítomen zkušený instruktor. Jednotlivé vstupy do větrného tunelu se doporučují po 1,5 minutách. Po skončení letu bude připraven video záznam. Účastník indoor skydivingu společně s instruktorem provede rozbor.

Kam za indoor surfingem v České republice?

Jedinečné zážitky si může oslavenec odnést také z indoor surfingu. Obdarovaná osoba se i v tuzemských podmínkách budete moci naučit ovládat surfařské prkno a surfovat na vlnách. Indoor simulátor v Surf Aréně Praha je vybaven důmyslnou technologií, která umožní zažít surfování na opravdové vlně. Za tímto dobrodružstvím není potřeba cestovat dlouhé hodiny na Hawaie. Indoor surfing se skládá ze tří částí. Nejprve nacvičíte společně s instruktorem bodyboarding, poté surfování v kleče a nakonec ještě ve stoje.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.