10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Organizace úspěšné firemní akce v Praze není žádná věda

Mohlo by Vás zajímat

Pokud máte v plánu zorganizovat firemní či soukromou akci v Praze, musíte dodržet několik důležitých bodů, jinak to bude fiasko. Například firemní konference musejí mít vhodné prostory a nikdy nesmí chybět ani dobré občerstvení. Také vybavení byste neměli podceňovat. Firemní akce mají většinou za cíl získat nové zákazníky nebo školit současné pracovníky. Možná chcete jen přednést nové nápady a zjistit, jaká by na ně byla odezva. V prvé řadě si však sežeňte vhodné konferenční prostory…

více v článku...

Začněte plánovat včas. Vyplatí se to!

Základem každé úspěšné akce je dostatek účastníků. Abyste toho docílili, musíte dát lidem předstih, aby si dokázali včas zajistit volný čas pro vaši akci. I vy sami budete potřebovat více času k zařizování, proto se snažte zajistit konferenční prostory Praha v době, kdy si budete jistí, že je všechno připravené. Musíte mít také nachystanou řeč a všechny podklady, abyste mohli odpovídat na otázky účastníků. Také není špatný nápad podložit si svůj projev grafy, tabulkami nebo obrázky, většinou takové akce zaujmou mnohem více. Několik tipů na vytvoření dobré prezentace nejdete v tomto článku.

Konferenční prostory by měly být útulné a technicky způsobilé

Pro účastníky konference je na prvním místě pohodlí. Když se budou cítit dobře v prostředí, kde konference probíhá, budou schopni se lépe soustředit na vaši řeč. Vybírejte proto takové místo, které je útulné ale zároveň prostorné. Každý má rád svůj osobní prostor, zvláště když musí někde trávit více času než pár hodin. Přizpůsobivý hotel Praha může poskytnout nejen vhodné prostory, ale také chutný catering a možnost přenocování pro účastníky, kteří jsou zdaleka. Poskytnutí nápojů během samotné konference by pak mělo být samozřejmostí.

K práci patří i zábava

Žádná firemní akce se neobejde bez občerstvení, ale ani bez zábavy. Nevěřili byste, kolik lidí je ochotno přečkat i sebenudnější přednášku s vidinou vhodně zvolené zábavy po ukončení konference. Pokud navíc vaše přednáška bude zajímavá a přitáhne vám více pozornosti, je to velké plus. Někdy ovšem bývá problém umístit velké množství lidí do jednoho prostoru, kde se má konference odehrávat a pro takové případy je nutný pronájem sálu v Praze. Každá sebekomplikovanější situace má své řešení, jen se nesmíte bát jej hledat.

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.