-4 C
Prague
Neděle, 5 února, 2023

Pánské džíny

Mohlo by Vás zajímat

Muži nosí džíny téměř ke všemu – k formálním událostem se svetrem a košilí, a ještě častěji k neformálním příležitostem – do práce, na schůzku s přáteli, do města apod. Dobré džíny, to je něco, na co se můžete vždycky spolehnout. A každý pár by vám měl padnout tak, jako by byl na vás přímo dělaný. Takže podle čeho džíny vybírat?

Pánské džíny – jak je vybrat?

Pánské džíny mají mít jeden hlavní atribut – musí být pohodlné. Zatímco ženy se spíše snaží skrýt určité křivky, muži mohou vypadat dobře v téměř jakémkoli střihu. Místo toho, abyste se tedy zaměřovali na svůj typ postavy, přemýšlejte spíše o příležitosti, k jaké džíny potřebujete. Klasický střih je vhodný na každodenní nošení, zatímco užší a tmavší džíny se hodí pro formálnější akce. U nákupu si vybírejte spíše menší velikosti než obyčejně. I když může být těsný pas nepříjemný, příliš volné džíny mohou zkazit celkový vzhled. Obecná rada zní – za pas džínů se vám nesmí vlézt více než jeden prst.

Pánské džíny s kapsami

I když se v dnešní době poměrně dost rozšířili pánské tašky, stále je spousta mužů, kteří využívají džíny jako odkladný prostor pro peněženku, cigarety, klíče aj. Ale kapsy a další doplňky mohou zvýraznit problémové oblasti. Hledejte co nejobyčejnější střih kapes, bez dodatečných výšivek, a v normální velikosti – příliš velké nebo příliš malé kapsy mohou vyvolávat iluzi „větší“ postavy. Pokud chcete nosit své džíny každý den, vyberte si strečové džíny. Ostatní mají totiž jen obvykle 2 % pružného materiálu.

Úzké džíny nejsou jen pro hipstery

Většina mužů nechce o úzkých džínech ani slyšet. Štíhlejší střih džínů je jemnější a sofistikovanější, ale pravdou je, že se hodí pro spíše štíhlejší postavy. Pokud máte pochybnosti o barvě džínů, zvolte vždy ty nejtmavější. K těm můžete snadno zkombinovat košili pro formálnější příležitosti i mikinu do nočních klubů.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.