10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Párty stany vhodné pro každý pozemek a pro každou akci

Mohlo by Vás zajímat

V současné době jsou v Česku k vidění na mnohých zahradách a pozemcích párty stany v různých tvarech, barvách a velikostech. Tyto výrobky spolehlivě zastřeší nejen firemní, sportovní, kulturní a rodinné akce, ale také mnohdy slouží i jako dočasný skladový prostor. Co si budeme povídat, ale časté výkyvy počasí dokážou znepříjemnit náladu, a proto si podnikatelé a restauratéři párty stany velmi oblíbili. Obří velkoplošné stany se zpravidla pronajímají i s veškerým zařízením a cateringem. Ale na menší akce se rozhodně vyplatí si párty stany zakoupit. Již nikdy už nebudete muset svůj večírek, firemní akci, prezentaci, slavnost či jinou společenskou aktivitu pořádat na nevyhovujícím místě a to jen z důvodu nepřízni počasí.

Párty stany
Párty stany

více v článku...

Párty stany – vysoká kvalita a stabilita

Vytvořit dobrou pohodu není vždy jednoduché, a pokud by měla ještě jinak dokonalá akce zkrachovat na nepřízni počasí – drobné mrholení, silný déšť, vítr, zima nebo naopak silné sluneční záření, je lepší žádnou sešlost ani nepořádat. Moderní doba – moderní přístřešky. Párty stany se pro tyto účely ideálně hodí a vy si můžete objednat obří velkokapacitní stany, menší párty stany, praktické pagody vhodné pro stanová městečka nebo obyčejný malý nůžkový stan. Párty stany jsou vyrobeny z kvalitního, nezávadného a odolného PVC , které jsou doplněny hliníkovými nebo ocelovými trubkami, pevnými popruhy a montážními kroužky.

170x195_2015-01-14-15-36-372751-big

Párty stany – široká paleta barev

Párty stany! Nyní máte jistotu, že každá podniková oslava, pouliční slavnost, sdružení, zahradní slavnost nebo rodinná oslava proběhne bez potíží, co se výkyvů počasí týče. A pokud jste samotářský typ, tak také oceníte soukromí a pohodu, které tyto výrobky přinášejí. Úžasný relax – taková snídaně, oběd nebo večeře uprostřed zahrady v náručí květeny bez zvědavých pohledů okolí je k nezaplacení. Ano, není třeba koukat, o jakou slavnost se jedná, ale důležitá je okolnost, že špatné počasí již nenaruší žádnou vaší společenskou aktivitu.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.