0.6 C
Prague
Středa, 29 března, 2023

Personální agentura – klíč k nové a lepší práci

Mohlo by Vás zajímat

Skvělá práce vám nespadne jen tak do rukou zbůhdarma. Musíte přiložit ruku k dílu a přičinit se. Ale naštěstí stačí opravdu malinko – a to jen oslovit personální agenturu.

Pojem personální agentura není shodný s pojmem úřad práce. Hlavním rozdílem je vlastnictví. Personální agentury jsou komerční instituce – ne státní. Kromě inzerování pracovních nabídek poskytuje i poradenské služby, audity, a mnohé další. Jejich klientem je zaměstnavatel, který chce obsadit určitou pracovní pozici a personální agenturu využívá jako zprostředkovatele. Pokud klientovi vybere konkrétního uchazeče a zaměstnavatel jej zaměstná, má nárok na předem sjednanou provizi.

Personální agentura Žirafa.cz
Personální agentura Žirafa.cz

více v článku...

Nechte Žirafu, aby se porozhlédla za vás

‚Hledáme Vám novou práci…‘, to jest moto jedné z agentur Žirafa.cz. Ta se skvěle orientuje v nabídkách trhu a vybere uchazeči o zaměstnání tu nejvhodnější a nejlepší. Chce ukázat celému světu, že její obchodní týmy pracují s radostí, pečlivostí a dobrou náladou. Má svou vlastní filosofií, která se snaží bořit zažité. Spolupráce s Žirafou.cz je jednoduchá. Stačí zaslat životopis s Vašimi požadavky pomocí emailu nebo poštou a vše ostatní už je na ní.

Personální agentura je vždy řešení

Na tuzemském trhu se vyskytuje obrovské množství personálních agentur, mohou se od sebe lišit například specializací pro určité obory. Je jen na vás, kterou si vyberete. Personální agentura Žrafa.cz – klíč k nové a lepší práci

 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.