10.9 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Pneu Voltyre aneb kolik stojí provoz smykového nakladače

Mohlo by Vás zajímat

Smykové nakladače dnes nalezneme nejenom na rodinných farmách, velkých zemědělských podnicích nebo logistických centrech či stavebních firmách. Širokost použití tohoto stroje prakticky nezná mezí, neboť se jedná o jeden z nejuniverzálnějších strojů. Pokud za řídicími pákami sedí zkušený a šikovný strojník, může mašina dělat doslova hodinářskou práci. K provozu smykového nakladače je ovšem potřeba spousta věcí, včetně pneu Voltyre.

více v článku...

Jak často pneumatiky měnit?

Jednou z nejvíce namáhaných součástí smykového nakladače jsou bezpochyby pneumatiky. Díky jedinečnému systému řízení má sice stroj skvělé manévrovací schopnosti, ovšem to vede k vyššímu opotřebení pneumatik. Jedna strana kol je totiž prakticky pořád ve smyku, což se podepíše na snížení vzorku, a tím pádem horší přilnavosti v těžším terénu. Pneu Voltyre sice vyniká svou odolností, ale i přesto je třeba její občasná výměna. Životnost takové pneumatiky pak závisí především na terénu, kterým se smykový nakladač pohybuje.

Kolik pneumatika stojí?

Zachování terénních vlastností stroje je samozřejmě cílem každého provozovatele smykového nakladače. Jenomže nesmíte zapomínat na ekonomickou efektivnost, jinak řečeno by vám měl stroj vydělávat peníze i přes častou výměnu pneumatik. Pneu Voltyre ovšem není nijak drahé a pořídíte jej na stránkách renomovaného e-shopu se stavebními stroji a vybavením. Jedna pneumatika stojí přibližně 2 400 Kč. 

Jakou údržbu pravidelně provádět?

Výměna pneumatik pochopitelně není jedinou činností údržby, kterou je nutné na smykovém nakladači provádět. Mimo kontroly vzorku na pneumatice je třeba provádět také pravidelné kontroly hladin provozních kapalin. V případě nedostatku oleje může dojít k zadření motoru – a v případě nedostatku hydraulické kapaliny nebude fungovat rameno nakladače. Kontrole nezapomeňte podrobit ani hydraulické vedení.

Kvalitní pneu Voltyre jsou pouze jednou z částí, které přímo souvisejí s provozem smykového nakladače. Chcete-li, aby stroj odváděl prvotřídní práci, dopřejte mu odpovídající servis.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.