25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Co s porouchaným notebookem? Vyplatí se ho opravit!

Mohlo by Vás zajímat

Co si počít, když technika stávkuje a rozhodne se vám dělat potíže? V případě pracovního nástroje jde o problém, který se musí urychleně vyřešit. Ale vyplatí se ještě opravy notebooků, když jsou pořizovací ceny nové elektroniky mnohem nižší než v minulosti?

Slušný stroj lze sehnat v cenové relaci kolem 10 až 15 tisíc korun a méně náročným uživatelům stačí ještě levnější modely. Přesto vás odpověď mile překvapí – ze servisu se váš notebook vrátí v perfektní kondici za pár dní a ušetříte přitom nemalou částku.

více v článku...

Jak je možné, že je oprava notebooků výhodná?

Technici z divize Asus servis Praha (servisní centrum ABAX) uvedli, že cena náhradních dílů klesá přímo úměrně s klesající cenou nových počítačů. Díky tomu, že servis nakupuje většinu náhradních dílů přímo u výrobců a významných světových distributorů, je celková cena opravy více než přijatelná.

onlinepraha-cz_abax_cz_01

Zákazníci si však musí dobře vybrat, kde si svůj notebook nechají opravit. Obrátí-li se například na servis notebooků Asus, který je součástí servisního centra ABAX, ušetří mnohem více než v případě opravy v autorizovaném servisu. Notebooky lze levně opravit také díky špičkovému vybavení, které dává technikům prostor pro dlouhodobý pokles cen.

Proč je autorizovaný servis dražší?

Na tuto otázku mají technici z divize Acer servis Praha jednoznačnou odpověď. Jejich kolegové z autorizovaných servisů přistupují k opravám tak, že obvykle mění celou základní desku, zatímco v ABAXu se mění pouze vadný komponent (je-li to možné).

onlinepraha-cz_abax_cz_02

O tom, že se notebook vyplatí opravit, svědčí statistiky. Každých 8 z 10 zákazníků se po důkladné diagnostice a přesné cenové kalkulaci rozhodne pro opravu. A to jednoduše proto, že se oproti pořízení nového stroje vyplatí.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Seznam-Novinek.cz

InternetPressMedia.cz

PRwebs.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.