25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Předvánoční imunita na bodu mrazu

Mohlo by Vás zajímat

Pravděpodobně se příliš nevymykáte typicky české populaci. Jste intenzivně či alespoň okrajově zaneprázdněna přípravou vánoční atmosféry, nákupem dárků, pečení vánočního cukroví, zhotovováním vánočních přání. Zářnou výjimku tvoříte, zvládáte-li to s patřičnou radostí, pohodou a veselím. Nebo dosahujete dokonce ještě vyšší mety a nezvládáte to. Přesto však umíte být veselá a pohodová. V případě druhém si již nejspíš otevíráte relaxační studio či duchovní poradnu.

Nepatříte – li mezi ty úplně osvícené a začíná se vás zmocňovat pocit, že něco nestíháte nebo to nebude dokonalé či nesplníte něčí očekávání, vraťte se zpátky k vánočním tradicím o mnoho let zpátky. K neopomenutelným prozaickým vánočním nutnostem Štědrého dne a vánočních svátků patří především vaše fyzická přítomnost – těla i mysli. Ideálně v harmonickém souladu a obojí patřičně zdravé. To vám dokáže zajistit lék wobenzym. Jak, zjistíte v následujících řádcích.

 

Lék Wobenzym
Lék Wobenzym

více v článku...

Vykročte tou správnou nohou

Situace vyžaduje bezesporu více, než pouhé jednorázové rozhodnutí. Vykročit se dá ihned tou správnou nohou a nevyžaduje to žádnou speciální techniku. Stačí mít předem stanovený jasný cíl i odolnost vůči očekávání okolí. Ať už jde o pořádkumilovnou tchýni, hladového manžela, ziskuchtivého prodejce, syna prahnoucího po novém automobilu, samolibého šéfa nebo dokonce viry a bacily. Hoďte do sebe lék wobenzym a nikdo včetně bacilů si na vás nepřijde.

Vyhněte se invazi špatných nálad

Jestliže se kácíte pod náporem jmenovaných faktů, ostatní vás dostanou snadno. Invazi špatných nálad i varování svého těla podchyťte hned v zárodku. Pokud máte pocit, že na vás něco leze a není to manžel, upusťte od nakupování a zalezte si pod peřinu. Když bojuje tělo s fyzickými i psychickými ataky, viry a bacily – nesmí se klepat zimou.

Stop bacilům – lék wobenzym s nimi skoncuje

Nedovolte rýmě přejít do zánětu průdušek, bolesti v krku a angíny. Naordinujte si 3 x 5 dražé léku Wobenzymu denně a posilněte svou imunitu! Klesnou otoky a půlka zdraví je zpět. Jakmile se organismus nakopne enzymy zvenčí, pomůže si tělo snáze samo. Vědeckými studiemi prověřeno to funguje již více než 40 let. Na funkčnosti léčebného principu se shodnou jen málokdy obvodní lékaři, internisté i chirurgové. Ovšem bez pomoci ve stresu, zimě, s taškami plných dárků a jídla, vše za pochodu to nebude.

Zeptejte se sama sebe – koho udělá šťastnějšího, když bude doma perfektně vygruntováno? Možná to zkazí tchýni náladu, že nenašla nic, proč by vás mohla poučovat.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.