25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Projekce mistrovství světa v hokeji bez starostí s C-mont

Mohlo by Vás zajímat

Už se také těšíte na letošní mistrovství světa v ledním hokeji? Tentokrát se bude konat v Dánsku, konkrétně pak ve městech Kodaň a Herring. V Kodani se odehrají všechny zápasy základní skupiny A, jejímž účastníkem bude i český tým, který svůj první zápas odehraje v sobotu 5.května, kdy se střetne s týmem Slovenska.

více v článku...

Promítejte hokej na velkém plátně

Všechny zápasy našeho týmu se samozřejmě i letos budou vysílat na programech České televize, takže si je bude moci naladit každý divák, ještě větší zážitek ale přináší sledování hokeje na velkém plátně, kdy jej lidé sledují ve větší skupině – ať už v restauracích, barech, ve firemních prostorách nebo třeba venku na náměstí. Pokud chcete i Vy dopřát svým zákazníkům, kolegům nebo veřejnosti možnost sledovat hokej na velkém plátně, musíte k tomu mít potřebné vybavení – projektor, plátno, ozvučení, u některých veřejných venkovních akcí se může hodit třeba i mikrofon nebo kamery.

Audiovizuální technika se dá i pronajmout

AV technika potřebná ke kvalitní projekci je ale finančně docela nákladná a pokud ji nevyužijete často, nemusel by se vám její nákup vyplatit. U některých firem si ale tuto techniku můžete bez problémů pronajmout – ušetříte tak peníze a firma se vám navíc postará i o instalaci a zajistí kompletní servis v případě jakékoli poruchy nebo závady.

Získejte nové zákazníky, kteří se k vám budou vracet

Vysílání přenosů ze sportovních akcí už je dnes v restauracích běžnou záležitostí. Většinou jde ale o obyčejné televize, jež se hodí spíše pro domácí použití a ve veřejných prostorech už nepřinášejí takový zážitek. Profesionální audiovizuální a prezentační technika vám může přivést spoustu nových zákazníků, kteří ocení skvělou atmosféru a mohou se stát vašimi stálými hosty.

Vsaďte na profesionály

Jednou ze společností, jež se AV technikou zabývají, je firma C-mont, která poskytuje prodej, pronájem, instalaci a servis audiovizuální techniky. Jedná se o skutečné odborníky, jenž mají s prezentační technikou bohaté, dlouholeté zkušenosti a dokáží vám poradit a doporučit ideální řešení. Sledování přímých přenosů z hokejového šampionátu na velkém plátně je vždy velkým zážitkem, zejména ve vyřazovací části, kdy se bojuje o medaile. Prezentační technika od společnosti C-mont vám pomůže vychutnat si letošní MS v hokeji na maximum.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.