11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Rodinný hotel aneb proč s dětmi vyrazit do Krkonoš

Mohlo by Vás zajímat

Nemusíme si nic nalhávat, ale zahraniční dovolené na písčitých plážích u moře se jednoho dne omrzí. Cestujete-li do stále stejné destinace, nemůže vás takový pobyt naplňovat. Proč ale neudělat jeden rok změnu a nevyrazit do českých luhů a hájů, které svou krásou a přírodou převyšují kterékoliv přímořské letovisko. Jedním z takových míst je podhůří Krkonoš zvané Benecko, kde se nachází i útulný rodinný hotel.

více v článku...

Ubytování je přizpůsobeno dětem

Rodinný hotel si zakládá na moderně a útulně zařízených pokojích, které jsou přizpůsobeny i rodinám s malými dětmi. Za příplatek si do pokoje dáte přistýlku nebo videochůvičky, díky nimž máte o ratolestech neustálý přehled. Velkou výhodou je vlastní sociální zařízení, protože asi nechcete s dětmi chodit do společné sprchy na chodbě. Samozřejmostí je i připojení k internetu a televize, pomocí níž můžete děti zabavit v případě nepříznivého počasí.

Kdo může navštívit restauraci?

Ubytování v Krkonoších samozřejmě v rámci pobytu nabízí i stravování ve vlastní restauraci. Tu mohou kromě rezidentů hotelu navštívit i kolemjdoucí turisté. Mimo snídaně ve formě studeného či teplého bufetu můžete ochutnat místní speciality připravované z kvalitních surovin. Ty v drtivé většině případů pocházejí z lokálních zdrojů. Ubytování v rodinném hotelu TOP na Benecku vyniká i otevřenou kuchyní, takže hosté vidí kuchařům přímo pod ruce. Sami se tak přesvědčíte o kvalitě připravovaných pokrmů.

Jak v hotelu děti zabavit?

ProFamily Hotel TOP Benecko se nachází nedaleko lyžařského vleku a lesa, takže v případě pěkného počasí máte pro děti dostatek vyžití. Bohužel horské klima je někdy nevyzpytatelné, takže kvůli dešti nebo sněžení musíte zůstat na hotelu. Hotel pro děti i školy v přírodě je na takovou situaci připraven, neboť jeho nedílnou součástí je herna s hračkami, kde se určitě zabaví.

Benecko je skvělou lokalitou pro báječnou dovolenou s dětmi. V zimě i v létě si zde užijete spoustu zábavy, a navíc budete potěšeni útulným ubytováním v moderním rodinném hotelu.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.