8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Široká nabídka pracovních oděvů

Mohlo by Vás zajímat

více v článku...

Pracovní oděvy do každého počasí

Sháníte pro sebe nebo svou firmu pracovní oblečení? Nechcete kupovat neznámé produkty od pochybných společností, raději byste zakoupili kvalitní produkty od prověřené společnosti, jejíž sídlem je Praha? A záleží vám rovněž na ceně, použitém materiálu a jeho původu? Nenakupujte levné nekvalitní napodobeniny.

Široký výběr pracovních oděvů

Tak to jsme tu pro vás. Nabízíme široký sortiment ochranných pracovního oblečení, jako jsou zimní pracovní oděvy, reflexní oděvy nebo bezpečnostní vesty. Nezáleží na tom, k čemu naše pracovní oblečení potřebujete, využije ho každý.

Ochranné pracovní oděvy jsou obvykle certifikované podle příslušných norem, které jsou přizpůsobené cílovému pracovnímu prostředí. V naší nabídce naleznete nepromokavé obleky, reflexní oděvy, protichemické obleky či oděvy jednorázové.

Samostatnou kapitolou jsou v současném počasí zimní pracovní oděvy, bez kterých se v arktických mrazech rozhodně neobejdete. Pracovat v mrazu a chladu není žádná výhra a pokud si nezvolíte správný oděv, může vás to stát i zdraví. Vybrat si u nás můžete z široké plejády zimních pracovních bund a zateplených kabátů, kalhot, kombinéz, nebo třeba čepicí. Odpovídají patřičným normám a budete se v nich cítit jako v peřince.

Zateplené pracovní oděvy na zimní měsíce

A kdo vlastně jsme? Naše historie sahá až do roku 1990, kdy jsme jako INZEP centrum začali prodávat pracovní oděvy. O rok později jsme jimi začali rovněž zásobovat firmy, přidali jsme pracovní obuv i jiné ochranné a zdravotní pomůcky, nebo také třeba čisticí prostředky. Od roku 2000 navíc provozujeme vlastní šicí dílnu. Naše hlavní sídle o výměře 2500 metrů čtverečných se nachází ve Valašském Meziříčí, po jedné prodejně navíc máme také v Šenově u Nového Jičína a v Praze.

Pokud chcete svou společnost obléci do kvalitního pracovního oblečení, prohlédněte si naši nabídku. Zaručujeme vám, že si určitě vyberete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.