25 C
Prague
Čtvrtek, 1 června, 2023

Školácké chyby v oblasti reklamy. Vyvarujte se jim

Mohlo by Vás zajímat

Některé firmy nabízejí naprosto skvělé výrobky, exkluzivní služby. Dělají však naprosto školácké chyby v oblasti reklamy. Dostávají se do pekla, odkud je cesta velmi složitá. Jak se vyvarovat chybám, které tyto firmy dělají? 

více v článku...

Osobní přístup? To neznám

Po době lockdownů začíná být klient naprosto netečný k všudypřítomné reklamě na internetu. Mnozí lidé ji už ani nevnímají. Firmy pro ně představují nevyžádaný spam, nudu, obtěžující informace. Pokud se chcete vést na vlně zájmu svých klientů, uspořádejte osobní reklamní akci. Najednou zjistíte, že budete nad konkurencí vynikat. Reklamní předměty, které rozdáte své cílové skupině, se promění v konverze. Lidé si dnes osobního přístupu opravdu váží.

V lockdownu chyboval ten, kdo nevyužil možnost natisknout si logo na roušky s potiskem.

Za všechno může zákazník

Když poskytujete objednávky online, dříve nebo později naleznete na své služby také recenze. Kladné i záporné. Vždy byste měli na tyto recenze reagovat. Mějte přitom na paměti, že si recenze čtou především vaši potenciální klienti, kteří se u vás chystají nakoupit. Házet špínu na klienty, kteří se k vám zachovali nefér, není nejlepší způsob propagace firmy.

Tolik peněz, a nic z toho

Máte v oblibě obecné reklamní kampaně, které se těžko vyhodnocují? Možná byste se spíše měli zaměřit na reklamu, která osloví přímo vaši cílovou skupinu. Objevte se na akci, kde budou lidi vyhledávat produkty, které nabízíte. Nabídněte reklamní předmět nebo slevu, konzultaci. Rozhodně se nesnažte oslovit celý trh. Výsledek takové kampaně je totiž špatně měřitelný a často se jedná o zbytečně vyhozené peníze.

Tohle už je opravdu pasé

Máte ještě stále ve své firemní politice telemarketing? Mnoha lidem se ježí vlasy na hlavě jen při prvním zvednutí hovoru, kde se jim snaží marketingový zástupce vnutit něco, co naprosto nevyhledávají. Telemarketing má tolik negativní reklamy sám o sobě, že byste se této zastaralé metody měli rovnou vzdát.

Jak jste na tom vy? Jste také v reklamním pekle?

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.