11.6 C
Prague
Sobota, 3 června, 2023

Slušivé kuchařské rondony pro profesionální kuchaře a kuchařky

Mohlo by Vás zajímat

Pokud si myslíte, že z vás kuchařský rondon udělá dobrého kuchaře, tak neudělá. Jestli však už mezi dobré kuchaře patříte, měli byste mít v zásobě ne jeden kuchařský rondon, ale rovnou několik rondonů – tedy pohodlných, slušivých a snadno udržovatelných kuchařských vest, které tvoří nedílnou součást pracovního oděvu profesionálních kuchařů. I když mistři kuchaři ve valné většině používají kuchařské rondony bílé, není to podmínka. Rondony bývají často ozdobeny znakem organizace. Pokud byste rádi navýšili počet rondonů ve svém profesionálním šatníku, neváhejte se obrátit na e-shop totalprotectwhite.cz.

více v článku...

Kuchaři i zdravotní sestry mají náročné povolání

Kuchařské povolání je velmi náročné a dá se jen těžko licitovat, zda je náročnější než povolání zdravotní sestry. Zatímco kuchař či kuchařka ve slavnostním kuchařském rondonu si tu a tam uzobne nějakou tu dobrůtku, zdravotní sestra běhá z práce do práce, vypomáhá kolegům a zaskakuje za ně, neustále točí noční směny, a tím pádem nepravidelně spí i jí. Na operačním sále je pak naprosto běžné dlouhé a strnulé několikahodinové stání. Proto si nejen kuchaři a pracovníci v ostatních potravinářských oborech, ale zejména zdravotní sestry a další zdravotníci zaslouží kvalitní zdravotní obuv. Může to být například obuv Scholl zdravotní, zdravotní obuv Santé či jiné druhy kvalitní zdravotní obuvi.

Obuv a odpovídající pracovní oděvy pro zdravotníky jsou prioritou

Dámské a pánské zdravotní pantofle však přivítají i jiné profese, dokonce je možno s nimi vyrazit i na procházku. Stejně důležité jako kvalitní obuv (obuv Scholl zdravotni, zdravotní obuv Santé) jsou pro kuchaře i pracovní oděvy do kuchyně, pro sestřičky a ostatní zdravotnický personál pracovní oděvy Dickies nebo třeba značkové pracovní oděvy Heartsoul či Code Happy.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.