-4.2 C
Prague
Středa, 8 února, 2023

Soutěžte s lahodnými makronkami z pekařství PAUL

Mohlo by Vás zajímat

Ikonickou pochutinou francouzského pekařství PAUL jsou bezesporu makronky. Kdo by odolal barevnému lahodnému zákusku, který si svojí chutí získal srdce tolika lidí. Ochutnat je ve všemožných variantách můžete po celý rok. Na pultech pekařství jsou k dostání kromě klasických makronek i minimakronky. Nyní ovšem při jejich koupi můžete získat kromě skvělého pochutnání i jednu z hodnotých cen.

Od 3. března až do 4. května totiž bude probíhat soutěž, ve které je první cenou luxusní kabelka od značky Furla Metropolis. Druhé místo bude odměněno dárkovou kartou do pekařství v hodnotě 2.000,- a 3. místo poukázkou v hodnotě 1.000,-.
Zúčastnit soutěže se může naprosto každý. Jediné co musíte udělat, je zakoupit v tomto období jakoukoli minimakronku nebo dárkové balení minimakronek a tím se zařadíte do slosování o tyto lákavé ceny. Po dobu soutěže se budou každý týden losovat 3 výherci, šance na výhru jsou tedy opravdu vysoké.

Ačkoli se to může zdát nemožné, Francie není první zemí, kde se makronky objevily. Na chuť jim jako první přišli obyvatelé italských Benátek. Díky Kateřině Medicejské, které makronky zachutnaly, se začaly vyrábět i na území Francie. Poté už nic nebránilo tomu, aby se staly národní pochoutkou. Podoba se ovšem od té dnešní lišila. Tehdejší makronky byli pouze jednotlivé sušenky. Náplň do makronek poprvé přidal proslulý cukrář Pierre Desfontaines. Podoba makronek jakou známe dnes se tedy objevila až přibližně o 3 století později. Důkazem toho, že šlo o krok správným směrem je to, že si na této laskomině dnes pochutnává celý svět.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.