8.1 C
Prague
Neděle, 28 května, 2023

Správné prostěradlo, základ pro váš dobrý spánek

Mohlo by Vás zajímat

Když se dobře vyspíme, naše tělo a mozek celý den fungují jako dobře namazaný stroj. Už jste jistě slyšeli, že základem vydatného spánku je dobrá postel, deka, polštář a povlečení. Ale co prostěradlo? Víte, že právě na něm záleží, jak kvalitně budete spát a v jaké kondici se ráno probudíte?

Kvalita se vyplatí

Na prostěradle se převalujete, vrtíte a potíte každou noc; průměrně osm hodin. Prostě, prostěradlo musí něco vydržet, tak si na výběru dejte záležet a kupujte vždy jen u ověřeného prodejce. Na trhu je velké množství nekvalitních prostěradel. Některá jsou ale bohužel drsná jako drátěnka anebo zase tak tenká, že se hned po prvním nebo druhém praní objeví dírky a za pár týdnů máte místo prostěradla jen předražené hadry na úklid. Takové prostěradlo nedokáže také správně ochránit vaši pohodlnou ne zrovna levnou matraci. Proto volte pouze prostěradlo ve vysoké kvalitě!

Hladké jersey pro každou postel

Třeba naše poctivá jersey prostěradla, s těmi rozhodně neuděláte chybu. Jsou hladká a měkká, mají vysokou gramáž a vyrábějí se z hustě tkaných přízí, které zaručují dlouhou životnost a kvalitu. Jsou rozhodně nejoblíbenějšími prostěradly vůbec a můžete je užívat celoročně, protože dokážou regulovat teplotu vašeho těla. V létě vás jejich hladkost ochladí, v zimě zahřeje. Máme je v tolika různých rozměrech a barvách, že si jich určitě budete chtít pořídit hned několik.

Trojrozměrné froté prostěradlo

Je mnoho milovníků froté prostěradel. Patříte mezi ty, kteří by bez něho ani neusnuli a nedovedete si představit mít v posteli něco jiného, než je právě froté? Není se čemu divit. Froté prostěradla jsou totiž příjemné na dotek, savé, a navíc má masážní účinky. Jeho jemný smyčkový povrch se hodí pro každé roční období, a kromě toho, že skvěle odvádí vlhkost, pomůže vám bez námahy nastartovat každodenní regeneraci vašeho těla. 

Heboučký antibakteriální mikroplyš

Nebude to už trvat dlouho a vy nepochybně oceníte hřejivou měkkost a příjemný pocit při použití prostěradla mikroplyš. Neváhejte s jeho pořízením, nejde totiž jen o zimní prostěradlo, oceníte ho v každém ročním období. Bude vám příjemné i v létě, třeba na chalupě na horách či na chatě. Víte, že je vyrobeno z antibakteriálního mikrovlákna, hodí se pro alergiky a je neuvěřitelně jemné, savé, nadýchané a měkoučké? Skvěle se na něm spí. Je tak hebké, že když si na něj lehnete, vrací se vám příjemný pocit z dětství, kdy jste usínali s vašim oblíbeným plyšákem.

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.