-4.2 C
Prague
Středa, 8 února, 2023

Ubytování pro školy v přírodě aneb jak bude o děti postaráno

Mohlo by Vás zajímat

Jako rodiče jste určitě rádi, že vaše ratolesti vyrazí jednou za rok na školu v přírodě a získají tím potřebné zkušenosti do života. Právě škola v přírodě je pro děti první situací, kdy se o sebe musí postarat relativně samy. Učitelky a vychovatelky se totiž nemohou postarat o 30 dětí, takže se vyžaduje určitá samostatnost. S tím souvisí i ubytování pro školy v přírodě.

Co budou děti jíst?

Strava je samozřejmě součástí každého ubytování pro školy v přírodě. Pobyty pro školy i adaptační kurzy zahrnují snídaně formou švédských stolů, takže si každý vybere pokrm, na který má zrovna chuť. Na stolech se objevuje například pečivo z vlastní pekárny, domácí pomazánky či marmelády nebo čerstvé ovoce a zelenina. V některých případech umožňuje hotel u sjezdovky sjednání polopenze či dokonce plné penze. Tato možnost se vztahuje třeba na adaptační pobyty či letní tábor.

Jsou děti v hotelu v bezpečí?

Druhou zásadní věcí, o kterou se jako rodiče budete zajímat, je bezpečnost vašich potomků. V tomto ohledu však nemusíte mít žádné obavy, protože ubytování pro školku i ubytování pro školu je opatřeno požárním hlásičem napojeným na centrální dispečink. Samozřejmostí jsou zaslepené elektrické zásuvky a kamerový systém společných prostor. Ten slouží nejenom jako ochrana proti nezvaným návštěvníkům, ale také jako ochrana dětí pro případ zranění nebo kolapsu.

Jaký program děti absolvují? 

Protože se ubytování pro školy nachází jen nedaleko turistických a cyklistických tras, bylo by hříchem zůstat celý pobyt na hotelu. Při příznivém počasí můžete s dětmi objevovat krásy Krkonoš, které mají určitě co nabídnout. Vydáte-li se na školu v přírodě v zimě, můžete využít lyžařský výcvik na nedalekých sjezdovkách. Škola v přírodě nebo školka v přírodě na sněhu je sice neobvyklá, ale proč nedopřát dětem trochu nevšedního zážitku? Hotel TOP je i na tuto možnost skvěle připraven.

Určitě by byla velká škoda děti ochudit o zážitky ze školy v přírodě. Ubytování v horském hotelu se pyšní nejenom pohodlnými pokoji, ale také polohou blízko lesa. Na tomto místě se dětem bude líbit. 

- Reklama -chvilka pro tebe

Redakční výběr

- Advertisement -spot_img

Nejnovější články

Reklama

Plánujete koupi nového bytu? Prohlédněte si, jaké atraktivní developerské projekty v Praze se právě staví.